jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۳۹۰۶۸   ۰۴ مهر ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

هفته گذشته با انتشار اخبار مربوط به تقلب شرکت خودروسازی فولکس واگن در دستگاه‌های تست آلایندگی خودروهای دیزلی، نه تنها ارزش سهام این شرکت خودروسازی نزدیک به 30 درصد ارزش خود را از دست داد، بلکه مدیرعامل فولکس واگن نیز استعفا کرد و اکنون این کمپانی منتظر معرفی مدیرعامل جدید است.

مارتین وینترکورن، مدیرعامل قبلی این خودروساز قبل از ارائه استعفای خود در پیامی گفت: امیدوار است تصمیم وی بتواند شهرت از دست رفته شرکت فولکس واگن را به آن برگرداند و مانع زیان بیشتر آن باشد. البته امید وی به جلب دوباره اعتماد خریداران است./ الجزیره

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها