jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۲۸۴۰۲   ۰۱ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۹:۲۸

مرد جوان به دلیل سوءظن، همسرش را به قتل رساند.

قتل همسر به خاطر سوءظن

به گزارش جام‌جم، شامگاه جمعه ماموران پلیس آگاهی مشهد در جریان قتل زنی در این شهر قرار گرفتند. در ادامه تیمی از ماموران همراه بازپرس جنایی در خانه این زن 32 ساله حاضر و در بررسی‌های خود متوجه شدند، زن جوان با یک ضربه چاقو به قتل رسیده است. با توجه به نبود آثار ورود به زور، ماموران اطمینان یافتند این زن توسط قاتلی آشنا کشته شده است. از سوی دیگر سرقت نشدن وسایل خانه و طلاهای مقتول نیز نشان می‌داد این زن قربانی درگیری یا انتقامگیری شده است.

تیم جنایی سپس با تحقیق از همسایه‌ها، عامل جنایت را شناسایی کردند.به گفته اهالی ساختمان، همسر مقتول مرد شکاکی بود که این موضوع باعث اختلاف و درگیری این زوج شده بود. روز جمعه نیز این زوج با یکدیگر درگیر شده بودند.کارآگاهان دستگیری همسر مقتول را در دستور کار قرار دادند و او را ساعاتی بعد از قتل دستگیر کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
دایی احمد
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۰۲
ازقدیم گفتند انسان جایزالخطاست حالا اگه ازكسی خطایی دیدی باید خودت دستبكاربشی وجانی راكه خداوندمتعال دراوردمیده رابراحتی بگیری وقانون وقضات محترم كشورراهم كلا نادیده بگیری پس فرق تو باحیوان ببخشید حیوان هم برای خودش درزندگی قانونی دارد باید گفت شیطان درچیست بایدجواب كاری راانجام داده بدهد وقانون هم به شدیدترین وضعی بااین شیطان برخوردكند اگه براستی هم جریاناتی بوده تو حق گرفتن جانش رونداشتی و دادگاه خانواده هست رسیدگی میكردشیطان
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها