jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۳۴۲۶   ۱۴ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۱:۴۶

جام جم ورزشی: آنخل دی ماریا بالاخره به پاری سن ژرمن فرانسه پیوست.

دی ماریا با 227 میلیارد و 920 میلیون تومان پاریسی شد!

به گزارش جام جم ورزشی ، دی ماریا با پشت سر گذاشتن تست های پزشکی در قطر به عضویت رسمی باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه درآمد. این انتقال 44 میلیون پوند ( برابر با 227 میلیارد و 920 میلیون تومان) برای باشگاه فرانسوی هزینه دربرداشته است. او پس از رسمی شدن قراردادش با باشگاه پاری سن ژرمن گفت از اینکه دوباره فرصت بازی کردن در لیگ قهرمانان اروپا را پیدا می کند بسیار خوشحال است. او می گوید امیدوار است بتواند با پاریسی ها قهرمان اروپا شود.

در همین حال ریو فردیناند مدافع سابق منچستریونایتد جدایی دی ماریا آن هم فقط یک فصل پس از پیوستن به یونایتد را "ننگ" توصیف می کند. او می گوید اگر به جای دی ماریا بود در یونایتد می ماند و عملکرد بد فصل گذشته اش را جبران می کرد تا اینکه بخواهد با ننگ از این باشگاه جدا شود!

تصاویری از دی ماریا پس از انعقاد قرارداد نجومی اش را می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر