jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۲۳۰۲۵   ۱۳ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۸

وزیر کشور با بیان اینکه توانستیم در یک نبرد بی‌امان دیپلماتیک پیروز شویم، تصریح کرد: ما همواره ملت بزرگی بوده‌ایم و به یقین می‌توانیم در آینده نیز با تکیه بر توان و امکانات خودمان تاریخ‌ساز شویم.

وزیر کشور:در یک نبرد بی‌امان دیپلماتیک، پیروز شدیم

عبدالرضا رحمانی فضلی شامگاه دوشنبه 12 مردادماه در مراسم افتتاح باغ فتح آباد کرمان با ابلاغ سلام رییس جمهور به مردم کرمان اظهار کرد: ایران کشور بزرگ و ثروتمندی است و بزرگترین سرمایه کشور ما مردم هستند که در طول تاریخ هم تاریخ‌ساز بوده و هم بر تارک قله های تاریخی تلألو داشته‌اند.

به گزارش ایسنا وزیر کشور اظهار کرد: مردم ما در دهه‌های گذشته یعنی در وقوع و تداوم انقلاب و جنگ، مقاومت و ایستادگی کرده و آخرین توفیق در عرصه مذاکره برای احقاق حقمان بود و توافق هسته ای واقعا اراده ملت را نشان داد.

وی افزود: ملت ایران به لطف خداوند و هدایت و حمایت های مقام معظم رهبری، مقاومت و استقامت را رقم زده و با همت دولت تدبیر و امید و مسوولان وزارت خارجه واقعا در یک نبرد بی امان موفق شدیم و این نشان از توانمندی های ملت است که نشان دادند اگر صحنه جنگ است، دفاع می کنند؛ اگر اقتصاد است، تلاش می کنند و در صحنه دیپلماسی تلاش می کنند.

رحمانی فضلی تصریح کرد: ما ملت بزرگی هستیم که امپراتوری‌ساز بوده‌ایم و می توانیم با تکیه بر توان و امکانات خود در صحنه بین‌المللی باز هم تاریخ‌ساز شویم و ملت ایران استحقاق این را دارد.

وی بیان کرد: یادمان باشد همه ما از این تلاش ها یک هدف یعنی کمک به دین خدا را پیگیری می کنیم و اگر این نباشد فقط ارزش و ظاهر دنیوی خواهد داشت و اگر هدف کمک به دین خدا باشد، ثواب دنیوی و اخروی خواهیم برد.

وزیر کشور اظهار کرد: طرح مثلث توسعه اقتصادی، طرح همیاران آب و کمک به سرمایه‌گذاری و تولید و کمک به نشاط و شادمانی و بهبود وضعیت عمومی مردم از ابتکارات استان کرمان است.

وی افزود: در شهر نمونه اقتصاد مقاومتی نیز استان کرمان پیشگام شد و تلاش می کنیم در دولت مصوبه ای بگیریم که کرمان را شهر الگو و نمونه اقتصاد مقاومتی با تکیه بر توان داخلی و ظرفیت خوب مردم تبدیل کنیم.

رحمانی فضلی تصریح کرد: ان‌شاءالله استان کرمان بتواند در حوزه اختیارات و واگذاری اختیارات به استان ها نیز خط‌شکن باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر