jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۲۱۱۴۳   ۰۷ مرداد ۱۳۹۴  |  ۱۰:۲۸

جام جم ورزشی: سرمربی تیم ملی فوتبال مکزیک که به تازگی تیمش را قهرمان کونکاکاف کرده به دلیل کتک زدن یک خبرنگار از سمت خود برکنار شد.

اخراج یک مربی به دلیل کتک زدن یک خبرنگار

به گزارش جام جم ورزشی ، میگل هررا سرمربی تیم ملی فوتبال مکزیک پس از قهرمانی تیمش در رقابت های کونکاکاف (آمریکای شمالی) یک خبرنگار را کتک زد. این اتفاق در فرودگاه فیلادلفیا اتفاق افتاد و هررا خبرنگار یک شبکه تلویزیونی را با مشت کتک زد. پس از این اتفاق رییس فدراسیون مکزیک نیز این مربی را از سمت خود برکنار کرد.

او در این باره گفت: تصمیم دشوار اما درستی بود. حرکت هررا برای همیشه در حافظه رسانه‌ها ما باقی خواهد ماند؛ هر شخصی نظر خاص خودش را دارد اما به عقیده من رفتار سرمربی در فرودگاه با هیچ دلیل و منطقی پذیرفتنی نیست. سرمربی تیم‌ ملی باید به وظیفه حساس خود آگاه بود و یک الگو باشد.

به گزارش بلیچرر ریپورت، در این شرایط، هررا که پس از صعود مکزیک به جام‌جهانی 2014 از سرمربی موقت به سرمربی دائم تبدیل شد، روز 9 اکتبر در بازی با آمریکا روی نیمکت نخواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها