jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۱۹۹۷۱   ۰۴ مرداد ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران پیش از اعزام تیم ملی به تورنمنت اطلس چین با ابراز رضایت از شرایط بازیکنانش گفت: زمانی که کارم را شروع کردم تنها چند بازی تیم ملی را دیده بودم، اما با آغاز تمرین‌ها، تحت‌تاثیر تلاش و انگیزه بالای ملی‌پوشان قرار گرفتم.

باوئرمان در پاسخ به این پرسش که در این مدت کدام بازیکن او را با عملکردش غافلگیر کرده است، بیان کرد: سخت است که بگویم، اما آرمان زنگنه خیلی خوب کار کرده است. او توانایی زیادی دارد و خیلی خوب در سیستم جا می‌گیرد. او بازیکن خیلی خوبی است و استعداد خوبی دارد، حتی می‌تواند لژیونر شود. با این حال باز هم تاکید می‌کنم همه بازیکنان با تلاش خوبی که داشتند من را متعجب کردند. سرمربی تیم ملی بسکتبال در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا قول قهرمانی در آسیا را می‌دهد، گفت: در ورزش قول برای کسب نتیجه درست نیست. من تنها تضمین می‌کنم که بازیکنان ایران در آسیا جنگنده باشند و با جان و دل مبارزه کنند. ملی‌پوشان بسکتبال ایران شب گذشته به سمت شانگهای چین پرواز کردند تا از آنجا به شهر سوژو محل برگزاری تورنمنت اطلس بروند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر