jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۱۸۹۳۰ ۳۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۴۵

جام جم ورزشی: دروازه بان فصل گذشته استقلال را از فصل آینده در سیاه جامگان می بینیم.

فرار محسن فروزان از سایه مهدی رحمتی

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین، محسن فروزان فصل گذشته دروازه بان مورد اعتماد قلعه نویی بود و این مربی حتی در بدترین شرایط هم از فروزان حمایت کرد. با آمدن مظلومی و به دنبال آن مهدی رحمتی مشخص بود دیگر برای فروزان هیچ جایگاهی وجود ندارد و او که فصل گذشته دروازه بان ثابت بوده در فصل پیش رو ممکن است حتی بدل به دروازه بان سوم شود بنابراین او ترجیح داد در اولین فرصت از زیر سایه بزرگ رحمتی فرار کند. محسن فروزان دروازه بان فصل گذشته تیم فوتبال استقلال به تیم فوتبال سیاه جامگان پیوست تا در پانزدهمین دوره لیگ برتر شاگرد رسول خطیبی باشد و همبازی رضا عنایتی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر