jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۱۸۷۱۸ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۷:۰۱

جنگنده‌های سعودی برای چندمین بار مدارس یمن را هدف حملات وحشیانه خود قرار دادند.

جنگنده‌های سعودی یک مدرسه را در یمن ویران کردند + عکس

جنگنده‌های آل سعود مدرسه شهید زبیری شهر عمران یمن را با خاک یکسان کردند.

سایت خبری «المصدر آنلاین» یمن در این‌باره گزارش داد، هواپیماهای ائتلاف عرب به رهبری عربستان عصر روز دوشنبه، مدرسه شهید زبیری را در منطقه قفیع استان عمران بمباران کردند.

مسئولان نظامی عربستان در توجیه این اقدام خود اعلام کردند، مدرسه زبیری محل حضور نیروهای نظامی انصارالله بوده است.

گفتنی است این حمله هیچ خسارت جانی در بر نداشت؛ اما ساختمان این مدرسه به طور کامل تخریب شد.

این اولین حمله جنگنده‌های سعودی به مدارس یمن نبوده است و چندی قبل نیز جنگنده‌های عربستان در ادامه اقدامات غیر انسانی خود حدود ساعت ۳ بامداد مدرسه دخترانه «اروی» در تعز را که پناهگاه خانواده‌های آواره یمنی بود، با خاک یکسان کردند.طی این جنایت یک زن آواره یمنی به همراه یک پسر و سه دخترش که معروف به خانواده «بیت المرنج» بودند، همگی به شهادت رسیدند.جنگنده‌های عربستان سعودی در جنایتی دیگر مدرسه‌ای را در «لحج» که محل اسکان آواره‌های یمنی بود هدف قرار دادند که بر اثر آن ۸ یمنی به شهادت رسیدند.همچنین جنگنده‌های ارتش سعودی مدرسه امام حسن (ع) در منطقه جمعه بن فاضل را در بخش حیدان در استان صعده بمباران کردند.(جبهه جهانی مستضعفین)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر