jamejamonline
اقتصادی صنعت و انرژی کد خبر: ۸۱۸۶۳۴ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۰

یک مقام ارشد شرکت رنو روز دوشنبه به رویترز گفت، این شرکت خودروسازی در حال بررسی اقدامات برای ارائه چند نوع از خودروی مدل کوید خود که در هند تولید شده به بازار ایران است.

هجوم مونتاژی‌های جدید رنو به ایران

به گزارش رویترز، جرارد دتوربت، معاون اول ائتلاف رنو-نیسان که مدل با هزینه پایین جدید خودروی کوید را توسعه داده است گفت، این مدل قبلا توجه شرکای ایرانی احتمالی را جلب کرده بود.

وی افزود: این مدل خودرو می تواند حریف خوبی در بازار ایران باشد.ما قبلا این مدل را به مردم عرضه کرده ایم و آنها به آن علاقمندند... اما بین علاقمندی و تصمیم برای انجام یک کار هنوز اندکی فاصله وجود دارد.

شرکت های مختلف خودروسازی از جمله فولکس واگن در تلاش اند تا پس از توافق هسته ای و لغو تحریم های ایران، مجددا جای پایی برای خود در بازار این کشور دست و پا کنند.

شرکت های رنو و پژو سیتروئن فرانسه اذعان کرده اند که برای دفاع از موقعیت قوی خود در بازاری که قبل از تحریم های سال 2011 از آن بهره مند بودند، باید پیشنهادات قبلی خود به ایران را ارتقا دهند.

رنو که فروش خودروهای لوگان آن در ایران کاهش یافته، در ماه می، خودروی مدل کوید خود را در هند رونمایی کرد. رنو-نیسان در نهایت قصد دارد با ارائه مدل های مختلف خودروهای خود در بازار ایران از مرز فروش یک میلیون دستگاه در سال عبور کند.

دتوربت تاکید کرد، تصمیمی در مورد طراحی مدل های جدید برای بازار ایران و اینکه این خودروها باید در کجا مونتاژ شوند گرفته نشده است.

معاون اول ائتلاف رنو-نیسان افزود: توسعه طرح های احتمالی «بیش از یک یا دو ماه» به طول خواهد انجامید.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

نقدینگی لجام‌گسیخته، قیمت سوخت (بنزین و گازوئیل) و نرخ ارز را شاید بتوان سه متغیر راهبردی در اقتصاد ایران دانست كه تغییر و تلاطم در هركدام به‌تنهایی می‌تواند سایر بخش‌های اقتصاد ایران را به‌شدت متأثر کند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر