jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۱۸۴۰۹ ۳۰ تير ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مسئول بخش سوره مهر الکترونیک به فعالیت این ناشر در بخش «سامانه‌های بین‌المللی فروش کتاب» اشاره کرد و گفت: عرضه بیش از 70 عنوان از کتاب‌های سوره مهر در سامانه‌های آمازون و گوگل بوک با نام و شابک سوره مهر از جمله فعالیت‌های این ناشر است.

امین نادری مسئول بخش سوره مهر الکترونیک (سما) حوزه هنری به فارس گفت: عرضه بیش از 70 عنوان از کتاب‌های انتشارات سوره مهر (شامل ترجمه شده به زبان‌های مختلف و فارسی) در سامانه‌های آمازون و گوگل‌بوک با نام و شابک سوره مهر از جمله اقدامات ماست. عرضه این کتاب‌ها دسترسی به کتاب‌های سوره مهر از هر نقطه جهان را راحت‌تر کرده است.

مسئول بخش سوره مهر الکترونیک حوزه هنری درباره کتاب‌های متنی این انشارات بیان کرد: سما در حال حاضر دارای حدود 500 عنوان کتاب الکترونیک بوده که این عدد به مرور کلیه کتاب‌های سوره مهر را دربرمی‌گیرد. کتاب‌های الکترونیک سوره مهر از طریق نرم‌افزار کتابخوان سوره مهر، سامانه فراکتاب، کتابخوان ایرانسل، اپلیکیشن طاقچه، خط‌خوان و پارس هاب قابل دریافت است.

او بیان کرد: بهره‌گیری از تکنولوژی واقعیت افزوده در مجلات و کتاب‌های سوره مهر و همچنین ایجاد بستر ترویجی و ایجاد فروشگاه اینترنتی با استفاده از نرم‌افزار، برگزاری جشنواره نوروزی کتاب و کتابخوانی و برگزاری آن در فواصل دیگر سال و راه‌اندازی سرویس خودناشری برای علاقه‌مندان را از دیگر برنامه‌های سما عنوان کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر