jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۸۱۸۱۸۷ ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۴۹

جام جم ورزشی: تیم ملی تنیس ایران باز هم سقوط کرد!

رکورد زنی تنیس ایران در سقوط !

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، در سال های اخیر سقوط تیم ملی تنیس ایران به دسته پایین تر رقابت های دیویس کاپ به اتفاقی معمول تبدیل شده است. فدراسیون تنیس و در راس آن شایسته ریاست این فدراسیون نیز این سقوط های متوالی را به قدرت بیشتر تیم های منطقه و کمبود امکانات در تنیس ایران نسبت می دهند. در تمام شش سال گذشته تیم ملی تنیس ایران مدام به گروه سه دیویس کاپ سقوط کرده و دوباره به دسته دو برمی گردد اما توانایی صعود به دسته یک را ندارد. در آخرین شاهکار تنیسی ها بار دیگر تیم ملی تنیس ایران به گروه سه دیویس کاپ سقوط کرد. به گزارش سایت فدراسیون تنیس ، در آخرین روز رقابت های دیویس کاپ گروه دو منطقه آسیا، باید دو بازی انفرادی برگزار می‌شد تا مشخص شود از میان ایران و کویت کدام تیم به دسته سه سقوط می‌کند.

بازی انفرادی اول میان انوشا شاهقلی و عبدالله مقدس در جریان بود که در ست دوم به علت وزش طوفان و بارش شدید باران، بازی متوقف شد تا وضعیت جوی و همچنین زمین به حالت عادی برگردد. دیدار این دو تنیس‌باز از ساعت 24 روز یکشنبه دوباره از سر گرفته شد که درنهایت شاهقلی بازی را به تنیس‌باز کویتی واگذار کرد.

او با نتیجه 3 بر 1 (6-0، 7-6، 4-6 و 6-2) شکست خورد.

از آنجا که ایران از 5 مسابقه، دو بازی انفرادی و یک بازی دونفره را به کویت واگذار کرد، بنابراین برابر کویت شکست خورد و دوباره به گروه سه آسیا بازگشت.

در نخستین روز مسابقات، شاهین خالدان پیروز شد و محسن حسین‌زاده شکست خورد. در روز دوم نیز تیم دونفره ایران مغلوب شد. در روز سوم نیز شاهقلی در بازی انفرادی اول مغلوب شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر