jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۸۱۸۱۸۷   ۲۹ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۴۹

جام جم ورزشی: تیم ملی تنیس ایران باز هم سقوط کرد!

رکورد زنی تنیس ایران در سقوط !

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، در سال های اخیر سقوط تیم ملی تنیس ایران به دسته پایین تر رقابت های دیویس کاپ به اتفاقی معمول تبدیل شده است. فدراسیون تنیس و در راس آن شایسته ریاست این فدراسیون نیز این سقوط های متوالی را به قدرت بیشتر تیم های منطقه و کمبود امکانات در تنیس ایران نسبت می دهند. در تمام شش سال گذشته تیم ملی تنیس ایران مدام به گروه سه دیویس کاپ سقوط کرده و دوباره به دسته دو برمی گردد اما توانایی صعود به دسته یک را ندارد. در آخرین شاهکار تنیسی ها بار دیگر تیم ملی تنیس ایران به گروه سه دیویس کاپ سقوط کرد. به گزارش سایت فدراسیون تنیس ، در آخرین روز رقابت های دیویس کاپ گروه دو منطقه آسیا، باید دو بازی انفرادی برگزار می‌شد تا مشخص شود از میان ایران و کویت کدام تیم به دسته سه سقوط می‌کند.

بازی انفرادی اول میان انوشا شاهقلی و عبدالله مقدس در جریان بود که در ست دوم به علت وزش طوفان و بارش شدید باران، بازی متوقف شد تا وضعیت جوی و همچنین زمین به حالت عادی برگردد. دیدار این دو تنیس‌باز از ساعت 24 روز یکشنبه دوباره از سر گرفته شد که درنهایت شاهقلی بازی را به تنیس‌باز کویتی واگذار کرد.

او با نتیجه 3 بر 1 (6-0، 7-6، 4-6 و 6-2) شکست خورد.

از آنجا که ایران از 5 مسابقه، دو بازی انفرادی و یک بازی دونفره را به کویت واگذار کرد، بنابراین برابر کویت شکست خورد و دوباره به گروه سه آسیا بازگشت.

در نخستین روز مسابقات، شاهین خالدان پیروز شد و محسن حسین‌زاده شکست خورد. در روز دوم نیز تیم دونفره ایران مغلوب شد. در روز سوم نیز شاهقلی در بازی انفرادی اول مغلوب شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر