jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۶۹۲۵ ۲۳ تير ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۷

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز

کی روش را سر کار گذاشته اند! +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز بیست و سوم تیر ماه را اینجا ببینید.

کی روش را سر کار گذاشته اند! +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، ناصر محمدخانی در گفت و گو با روزنامه شوت ادعا می کند این رسانه ها و مطبوعات بودند که صادقیان را "دودی" کردند. روزنامه ایران ورزشی نیز با اشاره به هزینه اضافی یک میلیون دلاری استقلال تیتر می زند "استقلال این پول ها را از کجا می آورد؟". روزنامه ابرار ورزشی هم برگزاری دربی رفت لیگ پانزدهم در هفته یازدهم را تیتر کرده است و روزنامه گل نیز با پرداختن به موضوع احتمال پیوستن جواد نکونام به سایپا به جای مربی گری در تیم ملی تیتر می زند " کی روش را سر کار گذاشته اند!".

عناوین و تیترهای روزنامه های ورزشی امروز را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر