jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۱۶۷۴۶ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۱

سرویس ایرانی رایانا به مدت یک هفته در ایام عید فطر به کاربرانش ارسال روزانه ۲۰ پیامک و ۱۰ فکس رایگان عیدی می‌دهد.

ارسال پیامک و فکس رایگان از طریق سرویس ایرانی رایانا

کاربران سرویس ایرانی رایانا می‌توانند به مناسبت عید سعید فطر به مدت یک هفته از ۲۳ تیرماه، روزانه ۲۰پیامک رایگان به مشترکین اپراتورهای همراه اول و ایرانسل و ۱۰فکس به تلفن‌های ثابت شهر تهران ارسال کنند.

کاربران عضو رایانا برای فعال‌سازی این سرویس‌ها لازم است پس از مراجعه به بخش «سرویسها» سرویس «پیامک رایگان» و «فکس رایگان» خود را فعال کرده و برای ارسال پیامک و فکس از همان محیط ساده نوشتن این سرویس بهره ‌ببرند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای عضویت رایگان و استفاده از این سرویس نرم‌افزاری به نشانی Rayana.ir مراجعه کنند تا علاوه بر ارسال و دریافت نامه الکترونیکی در محیطی به زبان فارسی از دیگر قابلیت‌های این سرویس ایرانی همچون «اعلان پیامکی ورود» و «ایمیل به پیامک» بهره‌مند شوند.

همچنین به مناسبت این عید سعید، رایانا برای فعال‌سازی هر سرویس ایمیل سازمانی ۲۰ تا ۴۰درصد تخفیف درنظر گرفته است. سرویس ایمیل سازمانی این امکان را به سازمانها و شرکتها می‌دهد تا از دامنه دلخواه خود بدون محدودیت ظرفیت فضا در محیطی به زبان فارسی ارسال و دریافت نامه الکترونیک داشته باشند. برنامه موبایل سرویس سازمانی رایانا هم این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا از هرکجا به این سرویس نرم‌افزاری دسترسی داشته باشند ضمن آنکه رایانا به‌صورت تلفنی و ایمیلی در ۲۴ ساعت ۷روز هفته کاربران سرویس ایمیل سازمانی را پشتیبانی می‌کند. (مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

تصویری که روز یکشنبه از حضور وزیر خارجه در مجلس شورای اسلامی منعکس شد، چگونه تصویری بود؟ وزیر خارجه به عنوان مهمان و از باب معارفه و تحلیل وضعیت سیاست خارجی به مجلس دعوت شد؛ اما در لابه‌لای بحث، مکرر همهمه و داد و فریاد از اطراف و اکناف مجلس بلند بود، وزیر خارجه نیز متقابلاً بر حرارت کلام خود می‌افزود، فضای جلسه از حالت گفت‌وگو به جدل میل کرد و درنهایت تصویری متشنج از سطوح بالای حکمرانی در کشور به افکار عمومی مخابره شد.

شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر