jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۱۶۷۴۶ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۱

سرویس ایرانی رایانا به مدت یک هفته در ایام عید فطر به کاربرانش ارسال روزانه ۲۰ پیامک و ۱۰ فکس رایگان عیدی می‌دهد.

ارسال پیامک و فکس رایگان از طریق سرویس ایرانی رایانا

کاربران سرویس ایرانی رایانا می‌توانند به مناسبت عید سعید فطر به مدت یک هفته از ۲۳ تیرماه، روزانه ۲۰پیامک رایگان به مشترکین اپراتورهای همراه اول و ایرانسل و ۱۰فکس به تلفن‌های ثابت شهر تهران ارسال کنند.

کاربران عضو رایانا برای فعال‌سازی این سرویس‌ها لازم است پس از مراجعه به بخش «سرویسها» سرویس «پیامک رایگان» و «فکس رایگان» خود را فعال کرده و برای ارسال پیامک و فکس از همان محیط ساده نوشتن این سرویس بهره ‌ببرند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای عضویت رایگان و استفاده از این سرویس نرم‌افزاری به نشانی Rayana.ir مراجعه کنند تا علاوه بر ارسال و دریافت نامه الکترونیکی در محیطی به زبان فارسی از دیگر قابلیت‌های این سرویس ایرانی همچون «اعلان پیامکی ورود» و «ایمیل به پیامک» بهره‌مند شوند.

همچنین به مناسبت این عید سعید، رایانا برای فعال‌سازی هر سرویس ایمیل سازمانی ۲۰ تا ۴۰درصد تخفیف درنظر گرفته است. سرویس ایمیل سازمانی این امکان را به سازمانها و شرکتها می‌دهد تا از دامنه دلخواه خود بدون محدودیت ظرفیت فضا در محیطی به زبان فارسی ارسال و دریافت نامه الکترونیک داشته باشند. برنامه موبایل سرویس سازمانی رایانا هم این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا از هرکجا به این سرویس نرم‌افزاری دسترسی داشته باشند ضمن آنکه رایانا به‌صورت تلفنی و ایمیلی در ۲۴ ساعت ۷روز هفته کاربران سرویس ایمیل سازمانی را پشتیبانی می‌کند. (مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر