jamejamnashriyat
نشریات چاردیواری کد خبر: ۸۱۶۶۱۴ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

فروردین: شادی و موفقیت سهم شماست اگر همت کنید و در مسیرش قدم بردارید. استعدادهای خدادادی فراوانی دارید. باید آنها را رو کنید و برای رسیدن به خواسته‌هایتان از آنها بهره بگیرید. بالاخره روز خوشه چینی از راه می‌رسد و خستگی از تن به در خواهد رفت.

اردیبهشت: دلسوز و مهربانید و غم و غصه دیگران را زیاد می‌خورید. از آنجایی که
هر کس آب قلبش را می‌خورد، شما هم دستمزد مهربانی‌هایتان را خواهیدگرفت. پیشنهادی خوب می‌شنوید و مشکلات زندگی، یکی پس از دیگری حل خواهند شد.

خرداد: سرشار از انگیزه‌اید و ایده‌هایی خوب در ذهن می‌پرورانید. سعی کنید این تصمیمات تنها در حد فکر باقی نماند و آنها را به مرحله عمل درآورید. هر کسی را به خلوت خود راه ندهید. دوستان شما باید امتحان‌شان را پس داده باشند.

تیر: کمی افسرده شده‌اید. سعی کنید روحیه از دست رفته‌تان را دوباره به دست آورید. همیشه هم تغییر بد نیست. با فردی خوب آشنا می‌شوید و با او پیمان دوستی می‌بندید. این تحول اگر با درایت همراه باشد به نفع شما خواهد بود.

مرداد: فردی بخشنده و کمال‌گرا هستید. گاهی اوقات فشار مشکلات زندگی بیش از حد می‌شود، اما آستانه تحمل شما بسیار بالاست و می‌توانید از پس هر سختی بربیایید. بالاخره شرایط سخت و دشوار متعادل‌تر می‌شوند و شما می‌توانید اختیار زندگی را دردست گرفته و به شرایط موجود تسلط بیابید.

شهریور: مهر و محبت از این سو و آن سو به سمت شما جاریست. الان آن زمان رسیده که قدر مهربانی دیگران را بدانید و از آنها تشکر کنید. مواظب باشید فریب نخورید. دست به فعالیتی جدید و نو می‌زنید که مستلزم دقت فراوان است.

مهر: شجاع و توانمندید و در راه رسیدن به هدف‌تان از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنید. گاهی آزارهایی از دوروبر به شما وارد می‌شود، اما مهربانی و خوشنامی‌تان بیش از آن است که در اثر این اذیت‌ها خدشه‌دار شود.

آبان: تغییراتی در زندگی‌تان ایجاد کرده‌اید که به نفع شما نیست. دلبستگی‌های عاطفی‌تان کم شده و به ظواهر زندگی دل خوش کرده‌اید. از اتفاقات تلخ برای خودسازی بهره بگیرید.

آذر: زیرک و توانمندید و می‌توانید زندگی‌تان را به بهترین نحو پیش ببرید. در حال حاضر از انجام بعضی کارهایی که در گذشته می‌کردید انصراف داده‌اید و قصد ایجاد یک سری تغییرات مثبت در زندگی را دارید.

دی: دوستی‌های خوب و روابط پرمهر به زندگی‌تان رنگ و بویی تازه داده است. فردی پرانرژی و پرتلاشید، اما فعالیت زیاد باید همراه با برنامه‌ریزی و درایت باشد.

بهمن: فردی آرمانگرا هستید و رویاهای بزرگ در سر می‌پرورانید. اجازه ندهید ناراحتی‌های زندگی شما را ناامیدکند. همچنان فعالیت کنید و پیش بروید. به بخش عاطفی وجودتان هم توجه کنید.

اسفند: آماده‌اید تا با خیلی واقعیت‌های زندگی روبه‌رو شوید. اگر ظاهر بعضی چیزها در حال حاضر چندان شاد و امیدبخش نیست ناامید نشوید. دوره کنونی، دوران تغییر و تحول است. به اصولی پایبندید و این ارزش فراوان دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر