jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۶۶۰۳   ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۱

استرلینگ با 49 میلیون پوند در منچسترسیتی

رحیم استرلینگ، دومین بازیکن گران قیمت تاریخ لیگ برتر

جام جم ورزشی: مهاجم فصل گذشته لیورپول در آستانه انتقال به منچسترسیتی قرار دارد.

رحیم استرلینگ، دومین بازیکن گران قیمت تاریخ لیگ برتر

به گزارش جام جم ورزشی ، باشگاه لیورپول انگلیس بالاخره با فروش مهاجم 20 ساله خود یعنی رحیم استرلینگ به منچسترسیتی موافقت کرد.

بر اساس گزارش دیلی میل ، منچسترسیتی در حالی موفق به گرفتن پاسخ مثبت از لیورپول شد که پیش از این دو بار دیگر پیشنهاد داده بود اما هر دو بار پاسخ منفی گرفته بود. چیزی که سران لیورپول را برای جدایی استرلینگ راضی کرد افزایش رقم پیشنهادی منچستر سیتی بود. باشگاه منچستری 49 میلیون پوند صرف این انتقال می کند که در این صورت استرلینگ به گران ترین بازیکن تاریخ این باشگاه و یکی از گران ترین بازیکنان تاریخ لیگ برتر تبدیل خواهد شد. در صورتی که این انتقال نهایی شود او بعد از گرث بیل ۸۶ میلیون پوندی در رده دوم گران‌ترین بازیکنان بریتانیا قرار خواهد گرفت و حتی از بازیکنانی نظیر وین رونی و آنخل دی ماریا نیز عبور خواهد کرد. این بازیکن دو بار به بهانه بیماری اردوهای پیش فصل را ترک کرده بود. هواداران لیورپول نیز بابت رفتارهای اخیر این بازیکن بسیار عصبانی هستند و او را لایق حضور در تیم محبوبشان نمی دانند. این بازیکن به جای حضور در تمرینات پیش از فصل ابتدا به آمریکا رفت و سپس سر از جزیره ایبزای اسپانیا درآورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر