jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۶۶۰۳ ۲۲ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۱۱

استرلینگ با 49 میلیون پوند در منچسترسیتی

رحیم استرلینگ، دومین بازیکن گران قیمت تاریخ لیگ برتر

جام جم ورزشی: مهاجم فصل گذشته لیورپول در آستانه انتقال به منچسترسیتی قرار دارد.

رحیم استرلینگ، دومین بازیکن گران قیمت تاریخ لیگ برتر

به گزارش جام جم ورزشی ، باشگاه لیورپول انگلیس بالاخره با فروش مهاجم 20 ساله خود یعنی رحیم استرلینگ به منچسترسیتی موافقت کرد.

بر اساس گزارش دیلی میل ، منچسترسیتی در حالی موفق به گرفتن پاسخ مثبت از لیورپول شد که پیش از این دو بار دیگر پیشنهاد داده بود اما هر دو بار پاسخ منفی گرفته بود. چیزی که سران لیورپول را برای جدایی استرلینگ راضی کرد افزایش رقم پیشنهادی منچستر سیتی بود. باشگاه منچستری 49 میلیون پوند صرف این انتقال می کند که در این صورت استرلینگ به گران ترین بازیکن تاریخ این باشگاه و یکی از گران ترین بازیکنان تاریخ لیگ برتر تبدیل خواهد شد. در صورتی که این انتقال نهایی شود او بعد از گرث بیل ۸۶ میلیون پوندی در رده دوم گران‌ترین بازیکنان بریتانیا قرار خواهد گرفت و حتی از بازیکنانی نظیر وین رونی و آنخل دی ماریا نیز عبور خواهد کرد. این بازیکن دو بار به بهانه بیماری اردوهای پیش فصل را ترک کرده بود. هواداران لیورپول نیز بابت رفتارهای اخیر این بازیکن بسیار عصبانی هستند و او را لایق حضور در تیم محبوبشان نمی دانند. این بازیکن به جای حضور در تمرینات پیش از فصل ابتدا به آمریکا رفت و سپس سر از جزیره ایبزای اسپانیا درآورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر