jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۶۲۰۴ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۰۸

صفحه نخست روزنامه های ورزشی

امروز، آخرین مهلت پرسپولیس +تصاویر

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز بیست و یکم تیرماه را اینجا ببینید.

امروز، آخرین مهلت پرسپولیس +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، روزنامه پیروزی خبر می دهد امروز آخرین مهلت پرسپولیس برای پرداخت بدهی ممدوتال و فرار از خطر کسر شش امتیاز است. صمد نیکخواه بهرامی نیز در گفت و گو با روزنامه نود از حسرت خود برای بازگشت به 24 سالگی و بازی در لیگ ان بی ای می گوید. روزنامه شوت پاسخ نه قوچان نژاد به پرسپولیس را تیتر نخست خود کرده است. دیدار برخی از فوتبالیست های ایران با کودکان محک نیز تیتر برخی از روزنامه های ورزشی شده است.

عناوین و تیترهای روزنامه های ورزشی را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر