jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۱۶۱۷۰ ۲۱ تير ۱۳۹۴  |  ۰۹:۰۷

پسر جوان پس از شنیدن پاسخ منفی از دختر مورد علاقه‌اش برای ازدواج، در شبکه پیام‌رسان تلگرام او و خانواده‌اش را به مرگ تهدید می‌کرد.

تهدید اینترنتی خواستگار شکست خورده

به گزارش جام‌جم، رسیدگی به این پرونده هفته گذشته با شکایت مردی در دستور کار پلیس فتای استان مازندران قرار گرفت.

شاکی در اظهاراتش گفت: نمی‌دانم چه کسی توانسته تصاویر خصوصی دخترم را به دست بیاورد و آن را در فضای مجازی منتشر کند. متهم اینترنتی همچنین با ارسال پیام‌هایی در شبکه اجتماعی تلگرام، دخترم و اعضای خانواده‌مان را به مرگ تهدید کرده و از ما پول خواسته و عنوان کرده در غیر این صورت با دستکاری در عکس‌های خصوصی دخترم، آن را منتشر کرده و ما را به دردسر می‌اندازد. همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیس فتا برای شناسایی و دستگیری متهم اینترنتی آغاز شد تا این که دو روز پیش ماموران سرنخ‌هایی از هویت او به دست آوردند و متهم را در خانه‌اش دستگیر کردند.

سرهنگ حسن محمدنژاد، رئیس پلیس فتای استان مازندران در این‌باره به جام‌جم گفت: متهم با انتقال به پلیس فتا اعتراف کرد، خواستگار دختر جوان بوده و زمانی که او به درخواست ازدواجش پاسخ منفی داده، تصمیم گرفته از این خانواده انتقام گرفته و علاوه بر آن اخاذی هم بکند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

جای خالی نشاط

جای خالی نشاط

خشونت، زاییده ده‌ها عامل مختلف است و یك جامعه به خودی خود خشونت تولید نمی‌كند. یعنی مجموعه عواملی دست به دست می‌دهند تا خشونت تولید شده و در پی آن گاهی قتل و نزاع در جامعه رخ دهد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر