jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۱۵۸۰۲ ۲۰ تير ۱۳۹۴  |  ۱۰:۰۴

جام جم ورزشی: اکرم خدابنده با پیروزی مقابل رقیبی از مراکش به نیمه نهایی یونیورسیاد رسید و برنز خود را قطعی کرد.

برنز اکرم خدا‌بنده قطعی شد

در ادامه رقابت های تکواندو یونیورسیاد اکرم خدابنده نماینده وزن 73+ کیلوگرم بانوان با پیروزی مقابل رقیب مراکشی به نیمه نهایی رسید و برنز خود را قطعی کرد. وی در این دیدار با نتیجه شش بر یک به برتری رسید.

این اولین مدال بانوان ایران در بخش مبارزه تکواندو در مسابقات دانشجویان جهان است. حریف بعدی خدابنده تکواندوکاری از روسیه است.

خدابنده برای رسیدن به این مرحله نماینده ای از چین تایپه را 11 بر یک شکست داده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر