jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۸۱۴۴۳۴   ۱۴ تير ۱۳۹۴  |  ۱۳:۵۳

پشت سرویس‌های پیامکی و مسابقه‌های اپراتورهای تلفن‌همراه که با اعصاب برخی مشترکان بازی می‌کند، کسب‌و کار پنهانی نهفته است، تجارتی که در آن افراد مشخصی به شغل «بازی‌» اشتغال دارند. کسانی که ماهیانه 20 تا 30 میلیون تومان شارژ می‌خرند و آخر ماه جایزه 100 میلیونی را به خانه می‌برند و این ماجرا ادامه دارد.

چه کسانی ماهانه 20 تا 30 میلیون تومان شارژ می‌خرند!

مشترکان اپراتور اول و دوم تلفن همراه روزانه چندین پیامک با موضوع دعوت به خدمات ارزش افزوده و مسابقه همراه با وعده جایزه دریافت می‌کنند.

شاید برای بسیاری از مردم این پیامک‌های گاه و بی‌گاه، یکی از انواع مزاحمت از سوی اپراتور تلقی شود، برخی نیز سوال می‌کنند که «واقعا این جوایز داده می‌شود؟» اما کمتر کسی تصور می‌کند برخی زندگی خود را روی مسابقه پیامکی چیده باشند.

جوایز اپراتورها از سال 85 و با ورود اپراتور دوم تلفن همراه باب شد. «خاطره هواپیمای دو نفره» امروز با «بنز مرسدس»، «بی‌ام و Z4» و اخیرا «مازراتی» ادامه دارد.

جوایزی اغوا کننده که هوش از سر مشترک پیر و جوان می‌برد؛ به ویژه‌ آنهایی که هزار و یک آرزو در سر دارند.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ایرانی
Germany
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۴
یعنی این جوایز واقعیت داره؟
۰
۰
٧٠٤
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۴
مگر قمار حرام نیست ؟ چرا با اینها بر خورد نمی شود ؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر