jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۹۰۷۳   ۲۷ خرداد ۱۳۹۴  |  ۲۰:۰۷

جام جم ورزشی: لیونل مسی و آنخل دی ماریا به نظر می رسد بابت انتشار یک ویدئو به دردسر افتاده اند.

مسی و دی ماریا، مارتینو را مسخره کردند؟! +عکس

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، در این ویدئو که مربوط به لحظه ورود بازیکنان آرژانتین به زمین در بین دونیمه بازی این تیم با پاراگوئه است، مسی و دی ماریا در حال حرف زدن و خندیدن با یکدیگر هستند. حرفهایی که حالا محتوای آن منتشر شده و گویا این دو بازیکن را در حال مسخره کردن مربی تیم، تاتا مارتینو نشان می دهد. البته روزنامه های مختلف آرژانتینی روایتهای متفاوتی از این دیالوگ داشته اند اما اکثر آنها در این نکته که مسی و دی ماریا در حال مسخره کردن مربی تیم، یا دیگر بازیکنان و کادر فنی بوده اند، نظر مشترکی دارند. طبق این ویدئو که با زیرنویس همراه است مسی می گوید: «اینا داشتن تو رختکن چی می گفتن، یه مشت مزخرف!» و دی ماریا با خنده جواب می دهد: «میگن بازی آسونی نیست و نتیجه گیری توش سخته!» این دو بازیکن در حالی این حرفها را زدند که آرژانتین 2-0 از پاراگوئه پیش بود، اما گویا پیش بینی آنها غلط از آب درآمد چرا که بازی در نهایت 2-2 مساوی تمام شد و اصلا هم بازی آسانی برای آرژانتین نبود.

منبع: آل اسپورتس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها