jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۹۰۷۳   ۲۷ خرداد ۱۳۹۴  |  ۲۰:۰۷

جام جم ورزشی: لیونل مسی و آنخل دی ماریا به نظر می رسد بابت انتشار یک ویدئو به دردسر افتاده اند.

مسی و دی ماریا، مارتینو را مسخره کردند؟! +عکس

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، در این ویدئو که مربوط به لحظه ورود بازیکنان آرژانتین به زمین در بین دونیمه بازی این تیم با پاراگوئه است، مسی و دی ماریا در حال حرف زدن و خندیدن با یکدیگر هستند. حرفهایی که حالا محتوای آن منتشر شده و گویا این دو بازیکن را در حال مسخره کردن مربی تیم، تاتا مارتینو نشان می دهد. البته روزنامه های مختلف آرژانتینی روایتهای متفاوتی از این دیالوگ داشته اند اما اکثر آنها در این نکته که مسی و دی ماریا در حال مسخره کردن مربی تیم، یا دیگر بازیکنان و کادر فنی بوده اند، نظر مشترکی دارند. طبق این ویدئو که با زیرنویس همراه است مسی می گوید: «اینا داشتن تو رختکن چی می گفتن، یه مشت مزخرف!» و دی ماریا با خنده جواب می دهد: «میگن بازی آسونی نیست و نتیجه گیری توش سخته!» این دو بازیکن در حالی این حرفها را زدند که آرژانتین 2-0 از پاراگوئه پیش بود، اما گویا پیش بینی آنها غلط از آب درآمد چرا که بازی در نهایت 2-2 مساوی تمام شد و اصلا هم بازی آسانی برای آرژانتین نبود.

منبع: آل اسپورتس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر