jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۸۰۸۸۳۷ ۲۶ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۹:۱۳

آیین دیدار با عوامل فیلم «فردا» عصر روز گذشته ۲۵ خرداد ماه در حالی برگزار شد که مهدی پاکدل و ایمان افشاریان نخستین ساخته خود را به ۱۷۵ شهید تقدیم کردند.

اقدام مهدی پاکدل در قبال 175 غواص شهید
آیین دیدار با عوامل فیلم «فردا» عصر روز گذشته ۲۵ خرداد ماه با حضور مهدی پاکدل و ایمان افشاریان کارگردانان فیلم، احسان دلاویز تهیه کننده وتعداد زیادی از هنرمندان و اهالی مطبوعات و رسانه در سینما فرهنگ برگزار شد.


در ابتدای مراسم و قبل از آغاز اکران فیلم، مهدی پاکدل و ایمان افشاریان دو کارگردان فیلم و احسان دلاویز تهیه کننده این اثر سینمایی به روی صحنه آمدند و ضمن خوش آمدگویی به حاضران در سالن، چند کلامی را با مخاطبان صحبت کردند.

مهدی پاکدل در صحبت های خودش عنوان کرد: خیلی خوشحالم که امشب در سینما فرهنگ گرد هم آمدیم تا این فیلم که نتیجه زحمت یک گروه خوب و دوست داشتنی است را به تماشا بنشینیم. همه ما یک هدف مشترک داریم و آن هم سینما است، ما در فیلم «فردا» تلاش کردیم تا یک فیلم به زبان سینما بسازیم که امیدوارم موفق عمل کرده باشیم.

در ادامه احسان دلاویز ضمن تقدیر و تشکر از گروه هنر و تجربه عنوان کرد: من هم به سهم از همه عزیزان و به خصوص اهالی رسانه تشکر می‌کنم که امشب در کنار ما هستند و ما را تنها نگذاشتند. می‌خواهم از دوستان در گروه سینمایی هنر و تجربه تشکر کنم که فرصت اکران برای فیلم هایی از این قبیل فراهم کردند.

در ادامه مراسم مهدی پاکدل از برادرش حسین پاکدل، بازیگر پیشکسوت عرصه سینما دعوت کرد تا به روی صحنه حاضر شود.

این بازیگر با سابقه سینمای ایران با اشاره به مراسم تشییع پاک پیکر شهدا گفت: اگر امروز در سینما، آرامش و یا امنیتی داریم که می‌توانیم زیر سایه‌ آن کنار هم فیلم بسازیم و فیلم ببینیم، مدیون کسانی هستیم که جان و سلامت خود را برای ما فدا کرده‌اند. به خصوص ۱۷۵ غواصی که فردا روز تشییع جنازه آن‌هاست. گاهی نیاز داریم که به خودمان یادآوری کنیم. امروز اگر پیامی داریم باید آن را با زبان هنر بیان کنیم. جهان را عقل نمی‌سازد؛ گاهی جنون است که دنیا را می‌آفریند. اگر قرار بود زندگی بر مبنای عقل پیش برود، هنوز همه در غار می‌زیستیم.

در ادامه مهدی پاکدل به نمایندگی از گروه فیلم «فردا»، اکران این فیلم را به ۱۷۵ غواص شهید تقدیم کرد. (سینماپرس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر