jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۰۷۸۶۲   ۲۴ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۴:۵۱

جام جم ورزشی: مهدی طارمی در حال حاضر در اردوی تیم ملی حضور دارد و مدیر برنامه هایش پیگیر بررسی پیشنهادات خارجی این بازیکن است.

پیشنهاد پرتغالی و قطری برای طارمی

علی نیکومنش مدیربرنامه های مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس در خصوص آخرین وضعیت این بازیکت برای فصل آینده گفت: مهدی هنوز جوابی به پیشنهاداتش نداده است و قبل از اینکه لیگ تمام شود پیشنهاد داشت اما به خاطر پرسپولیس دست نگه داشت.او هنوز طلبش از پرسپولیس را نگرفته و کمترین پول را گرفت و انتظار می رفت با توجه به بازی هایی که انجام داده بود برای تمدید قرارداد با او تماس گرفته شود.او شرایط سنی خوبی دارد و می تواند پیشرفت کند.مسوولان القادسیه از اواسط فصل پیگیر جذب این بازیکن بود اما آقای درخشان موافقت نکردند و مهدی هم روی پرسپولیس تمرکز کرد. باشگاه القادسیه در این مدت خیلی فشار آوردند تا او را جذب کنند.

او در ادامه گفت: طارمی از پرتغال هم پیشنهاد دارد اما بازی کردن هم برای او مهم است. او زمان بازی رفت با لخویا هم از قطر پیشنهادی دارد اما مسئولان باشگاه کویتی خیلی پیگیر هستند.او باید هم بازی کند و هم اینکه آینده اش تامین باشد. او در این مدت فقط روی تیم ملی تمرکز کرده و من هم زیاد با او در تماس نبودم تا بیشتر روی تیم ملی تمرکز کند. او تازه به تیم ملی دعوت شده و برای پیشرفت هنوز جا دارد.نهایتا تا هفته آینده تکلیف طارمی مشخص می شود. او دوست دارد در پرسپولیس بازی کند اما تماسی با او نگرفته اند. (ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر