jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۰۵۹۱۲   ۱۸ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۵:۱۴

جام جم ورزشی: با اینکه محمد نوری یکی از معدودبازیکنان خوب پرسپولیس در فصل اخیر بود اما برای تمدید هنوز تماسی از باشگاه با وی گرفته نشده است.

برانکو ، محمد نوری را نمی خواهد؟

به گزارش سرویس ورزشی جام جم آنلاین ، از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که این باشگاه با اکثر بازیکنان برای تمدید قرارداد تماس گرفته است به جز محمد نوری که یکی از بهترین بازیکنان این باشگاه در فصل اخیر بوده است. عدم تماس با محمد نوری خبر عجیبی است. یعنی برانکو کاپیتان تیمش را نمی خواهد؟ یادمان نرفته که در ابتدای فصل گذشته نیز علی دایی تمایلی برای حفظ محمد نوری نداشت تا این بازیکن در آستانه جدایی از پرسپولیس قرار بگیرد. در آن زمان نیز شایعاتی مبنی بر مذاکره وی با استقلال شنیده می شد که البته تکذیب شد. همان محمد نوری که علی دایی او را نمیخواست در جمع سرخ ها ماندنی شد و یکی از بهترین بازیکنان فصل لقب گرفت. این بازیکن اکنون با بی توجهی برانکو روبرو شده است. ماجرای سال گذشته برای این بازیکن تکرار شده است. او دوباره برمی گردد و بهترین بازیکن پرسپولیس می شود؟!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها