jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۰۵۷۸۸   ۱۸ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۹:۰۸

جام جم ورزشی: شب گذشته در میان دیدارهای تدارکاتی مختلف دو دیدار از بقیه تماشایی تر بود.

مکزیک باز هم مقهور برزیل شد +[مجموعه عکس]

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم ملی برزیل موفق شد در دیداری دوستانه با نتیجه 2-0 مکزیک را شکست بدهد.‏ شاگردان کارلوس دونگا که برای حضوری قدرتمندانه در کوپا آمریکا آماده می ‏شوند، امشب در سائوپائولو توانستند مکزیک را از پیش رو بردارند.‏
فیلیپ کوتینیو (28) و دیگو تاردلی (37) گلزنان برزیل در این دیدار بودند. ‏

همچنین تیم ملی بلژیک در دیداری دوستانه موفق شد با نتیجه 4-3 فرانسه را شکست بدهد. در این دیدار شاگردان مارک ویلموتس برتر از حریف بودند و حتی در مقطعی 4-1 از میزبان پیش افتادند اما دو گل در دقایق پایانی، از سنگینی شکست خروس ها کم کرد.
گل های بلژیک در این دیدار را مروان فلاینی (17 و 42)، ناینگولان (50) و ادن هازارد (پنالتی-54) به ثمر رساندند و والبوئنا (پنالتی-53)، فخیر (89) و پایه (90) برای میزبان گلزنی کردند.

منبع: دیلی میل

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر