jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۸۰۵۵۹۰   ۱۷ خرداد ۱۳۹۴  |  ۱۷:۴۹

برنامه «خندوانه» در این هفته از پخش خود علاوه بر اینکه میزبان 21 عکاس خبری است، پذیرای مهمانان متعدد دیگری از حوزه‌های غیرهنری نیز خواهد بود.

چه مهمانانی این هفته به «خندوانه» می‌آیند؟

مخاطبان «خندوانه» امشب با اجرای غیرمنتظره‌ای روبه‌رو خواهند شد.

21 عکاس خبری قرار است با حضور در برنامه «خندوانه» از خاطرات و اتفاقاتی که در جریان عکاسی برایشان رخ داده است، سخن بگویند.

استاندار تهران، رودکی، سعید میرحسینی و سیده فاطمه مقیمی از مهمانانی هستند که قرار است تا پایان هفته در برنامه «خندوانه» رامبد جوان حضور یابند.

برنامه رامبد جوان این روزها با عروسک «جناب خان» با هنرنمایی محمد بحرانی که پیش از این صداپیشگی عروسک‌های «ببعی» و «آقای همساده» در مجموعه «کلاه قرمزی» را هم بر عهده داشته است، از برنامه‌های پرمخاطب تلویزیون محسوب می‌شود. (ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها