jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۰۱۸۳۷ ۰۵ خرداد ۱۳۹۴  |  ۰۸:۲۶

در پی فرمایشات فرماندهی معظم کل قوا در دانشگاه امام حسین(ع)، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با صدور پیامی بر ضرورت پیروی از بیانات مقام معظم رهبری تاکید کرد.

هشدار سرلشکر فیروزآبادی به تهدیدکنندگان نظامی

به گزارش فارس، سردار سرلشکر حسن فیروزآبادی، در پیام خود آورده است: مرور مذاکرات هسته‌ای طی ماه‌های گذشته حکایت از آن دارد که مواضع پنهان و آشکار دشمنان نظام جمهوری اسلامی همواره بر نابودی تاسیسات هسته‌ای صلح‌آمیز ایران استوار است و همچنان از ابراز توقعات زیاده‌خواهانه و غیرمنطقی خود نیز ابایی ندارند که از جمله ادعای غیرقابل تحقق بازرسی از مراکز حساس و نظامی، گفت‌وگو با دانشمندان و محققان هسته‌ای و سایر موارد قابل اشاره می‌باشند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزوده است: در چنین شرایطی ارتقای توانمندی‌های دفاعی کشور که نیروهای مسلح را به درجه عالی بازدارندگی پشیمان‌کننده برای دشمن برساند، امر بدیهی و ضروری به حساب می‌آید و چنانچه دشمن بخواهد تهدیدات نظامی مشمئزکننده و مضحک خود را عملیاتی سازد، قطعا آتش آن برای آغاز‌کنندگانش سوزان و وحشتناک خواهد بود و جمهوری اسلامی ایران و جبهه بزرگ مقاومت این را حق مسلم و قانونی خود می‌داند.

آغاز دور جدید گفت‌وگوهای هسته‌ای

دور جدید گفت‌وگوهای هسته‌ای به منظور ادامه نگارش پیش‌نویس متن برنامه جامع اقدام مشترک از امروز در هتل کوبورگ وین از سرگرفته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در این دور از گفت‌وگوها سیدعباس عراقچی و مجید تخت‌روانچی معاونان وزیر امور خارجه ایران و هلگا اشمید، معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که به نمایندگی از کشورهای 1+5 در مذاکرات هسته‌ای حضور دارد؛ شرکت می‌کنند. این دور از مذاکرات هسته‌ای تا روز جمعه ادامه خواهد داشت.

سفر ظریف به عمان و کویت

وزیر امور خارجه کشورمان امروز به عمان و کویت می‌رود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، انتظار می‌رود گفت‌وگو با مقامات عالی رتبه عمانی درباره بحران یمن و جنگ افروزی آل‌سعود و نیز دستیابی به راه حلی برای تسریع در ارسال کمک‌های انساندوستانه به مردم مظلوم و بی دفاع این کشور از اهداف این سفر باشد.

همچنین قرار است مسئول ارشد دستگاه دیپلماسی کشورمان در چهل و دومین اجلاس سالانه وزرای خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی که امروز و فردا در کویت برگزار می‌شود، شرکت کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

الزامات اقناع افکار عمومی

الزامات اقناع افکار عمومی

رهبر عالیقدر انقلاب در دیدار با اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا بر ضرورت اقناع افکار عمومی به منظور همراه‌سازی مردم در رعایت ضوابط و شیوه نامه‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های صادره از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا تأکید کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر