jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۹۹۸۱۵   ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۱

جام جم ورزشی: روز گذشته در مزایده باشگاه پرسپولیس حسین هدایتی و شرکت استیل آذین ایرانیان برنده شدند.

نقش علی کریمی در پرسپولیس فصل آینده

به گزارش جام جم ورزشی ، علی کریمی یکی از کسانی است که بابت پیروزی حسین هدایتی و شرکت استیل آذین ایرانیان درمزایده بسیار خوشحال شد. او خوشحالی خود را پنهان نمی کند و در اینستاگرام بابت این اتفاق به هواداران تبریک می گوید. البته تبریک علی کریمی معانی مختلفی می تواند داشته باشد. او قطعا در فصل آینده با پرسپولیس خواهد بود. اما سوال اینجاست که او چه نقشی در پرسپولیس حسین هدایتی و شرکت استیل آذین ایرانیان خواهد داشت؟ یک احتمال حضور وی در هیات مدیره باشگاه پرسپولیس است، خبری که چند روز پیش به گوش می رسید اما از آنجایی که علی کریمی تحصیلات بالایی ندارد و حضور در هیات مدیره مستلزم تحصیلات دانشگاهی است این خبر عجیب به نظر می رسید. از این احتمال عجیب که بگذریم به گزینه دیگری می رسیم که بسیار محتمل تر به نظر می رسد، نشستن بر روی نیمکت سرخ های پایتخت به عنوان دستیار برانکو. صد البته کریمی تجربه موفقیت آمیزی به عنوان دستیار کی روش در تیم ملی فوتبال ایران نداشت اما اکنون می تواند این موقعیت را به گونه دیگری تجربه کند. به هر حال تبریک های مداوم علی کریمی به هواداران بابت برنده شدن استیل آذین در مزایده بی دلیل نیست. علی کریمی چه نقشی در پرسپولیس فصل آینده خواهد داشت؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها