jamejamonline
فرهنگی کتاب و ادبیات کد خبر: ۷۹۸۳۰۲ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۵:۵۱

مدیر کمیته اجرایی نمایشگاه کتاب گفت: بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران ساعت 20 امروز شنبه 26 اردیبهشت ماه به اتمام می رسد و تمدید نخواهد شد.

نمایشگاه کتاب تهران تمدید نخواهد شد

حسین صفری با اعلام تمدید نشدن روزهای برگزاری نمایشگاه کتاب تهران گفت: ظرف روزهای گذشته عده زیادی از علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی تمدید روزهای برگزاری نمایشگاه کتاب تهران را خواستار بودند که به دلایل مختلف این امر امکان پذیر نیست.

وی افزود: سازمان ها و نهادهای زیادی درگیر برگزاری نمایشگاه کتاب هستند و براساس اعلام زمان برگزاری نمایشگاه، برنامه ریزی کرده اند به همین دلیل امکان تمدید روزهای نمایشگاه وجود ندارد. همچنین مهمان های خارجی آماده برگشت به کشورشان هستند و ما نمی توانیم روزهای برگزاری نمایشگاه را افزایش دهیم.

بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران امسال میزبان بیش از 5 هزار غرفه ناشران داخلی و خارجی با حدود 500 هزار عنوان کتاب بود، این نمایشگاه 16 اردیبهشت ماه در مصلی تهران آغاز به کار کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر