jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۷۹۷۷۴۴   ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۷:۳۴

شرکت مایکروسافت از نسخه پیش نمایش مترجم برنامه تلفن اینترنتی اسکایپ رونمایی کرد. این نسخه بر روی ویندوز 8.1 و همین طور نسخه پیش نمایش ویندوز 10 بدون ثبت نام یا هرگونه انتظار قابل استفاده است.

مترجم آنی اسکایپ به 50 زبان برای همه کاربران

به گزارش جام جم کلیک: کاربران با بارگذاری برنامه همراه مربوطه از سایت مایکروسافت می توانند از قابلیت های آن بهره مند شوند. مترجم اسکایپ به بیش از 50 زبان زنده دنیا و از جمله زبان های فارسی، عربی، انگلیسی، ایتالیایی، چینی یا اسپانیایی و برای استفاده افراد مختلف در دسترس است.

مایکروسافت می گوید مجموعه زبان های درنظر گرفته شده برای ترجمه آنی در اسکایپ 95 درصد از جمعیت کره زمین را پوشش می دهد و البته فعالیت هایی برای توسعه پشتیبانی از برخی از این زبان ها در جریان است.

برای فعال کردن ترجمه باید دکمه ترجمه را که زیر نام هر یک از کاربران موجود در فهرست تماس قرار دارد فشار داد. همچنین کاربر باید زبان پیش فرضی که هر یک از کاربران به آن زبان صحبت می کنند را انتخاب کند. این شرکت به کاربران توصیه کرده برای افزایش کیفیت ترجمه و درک مناسب آن از هدست و میکروفون و اینترنت پرسرعت دی اس ال و نه بی سیم استفاده نمایند.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدیحه‌ای برای یک جاسوس

مدت‌هاست این ستون منتظر است؛ چشم انتظار تولد و به دنیا آمدن. قصه از مرثیه شروع شد. یلی، فرهیخته‌ای، فحلی دستش از دنیا کوتاه شده بود. چند خطی به یادش ادای دین کردم. چند روز بعد بزرگ دیگری پرکشید. باز باید می‌نوشتم.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر