jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۹۶۱۱۹   ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۵:۴۵

جام جم ورزشی: از کنار مبحث انتخاب برترین بازیکن فصل می گذریم و به سراغ بدترین بازیکن فصل می رسیم.

زرشک زرین فوتبال به چه کسی می رسد؟!

به گزارش جام جم ورزشی ، انتخاب بدترین بازیکن فصل حتما نباید بر اساس معیارهای فنی باشد. در این فصل از رقابت های لیگ برتر فوتبال آنقدر بی انضباطی و حاشیه سازی رخ داد که گاهی اوقات ضعف های فنی به نظر نیامد. هم اکنون در یکی از شبکه های اجتماعی برای انتخاب بدترین بازیکن فصل نظرسنجی شده است. چهار بازیکن کاندیدای دریافت زرشک زرین فوتبال در فصل جاری هستند؛ سوشا مکانی، پیام صادقیان، محمدرضا خانزاده و جاسم کرار. از این اسامی کاملا مشخص است که معیارها برای در نظر گرفتن زرشک زرین برای بازیکنان به هیچ عنوان کیفیت فنی نیست. در این نظر سنجی حاشیه های ریز و درشت بازیکنان بیشتر مد نظر قرار دارد. خانزاده که دراین فصل بی اخلاقی های متعددی از خود نشان داد و هم اکنون با محرومیت طولانی مدتی روبرو شده است. صادقیان نیز آنقدر بی انضباطی از خود نشان داد تا درنهایت از ذوب آهن اخراج شد. جاسم کرار نیز در حاشیه سازی کم نیاورد. سوشا مکانی نیز حضوری پررنگ در جمع پردردسرها داشت. به نظر شما چه کسی لایق زرشک زرین بدترین بازیکن فصل است؟!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر