jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۹۴۸۵۴ ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۵:۳۷

برنامه خندوانه امشب از علیرضا مرندی و سروش صحت دعوت کرده است .

سروش صحت میهمان خندوانه می‌شود

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، تهیه‌کننده خندوانه در شبکه نسیم در برنامه امشب از علیرضا مرندی، وزیر اسبق بهداشت درمان و آموزش پزشکی و نماینده مجلس شورای اسلامی، دعوت کرده است در بخش گفت و گوی برنامه شرکت کند . رامبد جوان امشب در این گفت و گو علاوه بر سوالاتی درباره نگاه دکتر مرندی به موضوع خنده و شادابی ، رموز علمی خنده را نیز از نگاه متخصص علوم پزشکی جویا خواهد شد .

میهمان بخش "کمدین" این برنامه نیز سروش صحت خواهد بود . این نخستین باری است که سروش صحت در بخش کمدین این برنامه ظاهر خواهد شد . وی پیش از این نیز به عنوان میهمان بخش گفت و گو در برنامه خندوانه حضور یافته بود .

خندوانه هر شب ساعت 22 از شبکه نسیم پخش می شود .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر