تحقیقات قضایی روی پرونده زن تکنسین که جسدش در بیمارستان امام سجاد (ع) کشف شده بود، نشان داد وی بر اثر تزریق مواد مخدر فوت کرده و مرگ او خودکشی یا قتل نبوده است.
کد خبر: ۷۹۴۳۲۱
رازگشایی از مرگ مرموز تکنسین اتاق عمل

به گزارش جام‌جم، عصر روز هفتم اردیبهشت امسال مرگ مشکوک یکی از کارکنان بیمارستان امام سجاد(ع) تهران به کلانتری 125 یوسف‌آباد گزارش شد. ماموران با حضور در محل دریافتند جسد زن 34 ساله که تکنسین اتاق عمل بود در سرویس بهداشتی پیدا شده است. ماموران کنار جسد، یک سرنگ کشف کردند.

با تشکیل پرونده قضایی، کارآگاهان به تحقیق از همکاران زن جوان پرداختند که یکی از آنها به پلیس گفت: منتظر همکارم بودم تا با هم به اتاق عمل برویم، اما هر چه منتظر شدم خبری از او نشد. نگران حال او شده و به سرویس بهداشتی در طبقه پنجم رفتم، هر چه در زدم کسی پاسخی نداد. بیشتر نگران شدم و محکم ضربه‌هایی به در زدم تا این که باز شد. همان موقع با جسد همکارم روبه‌رو شدم و موضوع را به دیگر همکارانم اطلاع دادم.

با ثبت اظهارات وی و دیگر کارکنان بیمارستان، تحقیقات برای رازگشایی مرگ زن آغاز شد. این در حالی بود که کارشناسان پزشکی قانونی نظر دادند که زن جوان روز حادثه بر اثر تزریق ماده مخدری که از آن در داروی بیهوشی استفاده می‌شود، استفاده کرده که همین موضوع باعث مرگ وی شده است.

در ادامه با شناسایی خانواده این زن، شوهرش برای تحقیقات به پلیس آگاهی فراخوانده شد و در اظهاراتش گفت: من و همسرم هیچ‌گونه اختلافی با هم نداشتیم و هنوز مرگ او را باور ندارم. می‌خواهم پلیس ماجرا را پیگیری کند تا مشخص شود چه کسی این ماده مرگبار را به همسرم داده است.

روز گذشته با دستور قاضی مجتبی حسین‌پور، بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران، تحقیقات پلیس برای مشخص شدن دیگر ابعاد این پرونده آغاز شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها