jamejamclick
کلیک کامپیوتر کد خبر: ۷۹۳۳۶۵   ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۳:۱۰

مایکروسافت در جریان برگزاری کنفرانس بیلد 2015 نگاه ویژه ای به اپلیکیشن‌های یونیورسال داشت که قرار است به سادگی روی تمامی دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل ویندوز 10 اجرا شوند.

اجرای اپلیکیشن‌های یونیورسال روی تمام دستگاه‌های مجهز به ویندوز 10

به گزارش جام جم کلیک: اپلیکیشن‌های یونیورسال فارغ از این که شما از چه دستگاهی با چه اندازه نمایشگری استفاده می‌کنید، می‌توانند بدون مشکل روی ویندوز 10 اجرا شوند. این اپلیکیشن‌ها روی کامپیوترهای رومیزی، گوشی‌ها و تبلت‌های مجهز به ویندوزفون و ویندوز، کنسول ایکس‌باکس و هر دستگاهی که بتواند سیستم عامل ویندوز را اجرا کند، نصب خواهد شد.

به کمک این اپلیکیشن‌ها می‌توانید از یکپارچگی ویژه سیستم عامل ویندوز 10 روی ابزارهای مختلف لذت ببرید و مایکروسافت برای توسعه اپلیکیشن‌ها روی پلتفرم یونیورسال یا جهانی خود 4 روش را در نظر گرفته است.

- وب: خیلی راحت می‌توانید یک وب‌سایت را به یک اپلیکیشن روی فروشگاه ویندوز تبدیل کنید. وقتی یک پنجره ویندوز را اجرا می‌کنید، این وب‌سایت می‌تواند APIهای لازم برای اجرا در ویندوز را بگیرد.

- اپلیکیشن‌های Win32: شما می‌توانید اپلیکیشن‌های Win32 را به کمک APIهای یونیورسال جدید به فروشگاه ویندوز بیاورید.

- اپلیکیشن‌های اندروید (جاوا و C++): ویندوز دارای زیرسیستمی یا شبیه‌سازی است که می‌تواند اپلیکیشن‌های اندروید را اجرا کند.

- پشتیبانی از زبان C شی‌گرا: کد برنامه‌نویسی به زبان C شی‌گرا که برای iOS استفاده می‌شود نیز می‌تواند در اپلیکیشن‌های فروشگاه ویندوز نیزبه کار رود.

منبع: زومیت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر