jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۹۰۹۴۱   ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۱:۰۳

یکی از نویسندگان مجموعه تلویزیونی «پایتخت ۴» گفت: سری چهارم پایتخت نیز مانند سری‌های قبلی مملو از نکات آموزنده اخلاقی غیرمستقیم است و حال و هوای آن به ماه مبارک رمضان نزدیک است.

حال و هوای «پایتخت ۴» به ماه رمضان نزدیک است

«خشایار الوند» گفت: تا به حال حدود 8 قسمت از سریال «پایتخت 4» نوشته و ساخته شده است. در حال حاضر نیز گروه در شیرگاه مشغول تصویربرداری هستند.

وی ادامه داد: ما در این مجموعه تلویزیونی یک خط داستانی را جلو می‌بریم که از قصه‌های مختلفی تشکیل شده و به ترتیب قصه، ضبط سریال پیش می‌رود. در حقیقت ما به خاطر فرصت کمی که در دست داریم امکان رج زنی نداریم.

الوند درباره ارتباط این سری از پایتخت با حال و هوای ماه رمضان نیز توضیح داد: اینکه ما فکر کنیم اگر در یک سریال سفره افطار پهن شد، پس این سریال با حال و هوای ماه رمضان تطبیق دارد، اشتباه است. در حقیقت پرداختن به مضامین اخلاقی و انسانی و در کنار آن آموزه‌های دینی به نحوی که مخاطب به صورت غیرمستقیم آنها را بپذیرد، از اهمیت بیشتری برخوردار است.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که تصویربرداری پیش از ماه رمضان به پایان خواهد رسید یا خیر؟ اظهارداشت: امسال پایتخت در ۲۶ قسمت ساخته می‌شود و به دلیل پخش سریال‌های دیگر پیش و پس از این سریال، ما باید ۲۶ تقطیع سر ۴۰ دقیقه داشته باشیم که کار سختی است اما گروه همه تلاش خود را می‌کنند تا بتوانند علی‌رغم همه مشکلات سریال خوب و آبرومندی را بسازند. (فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

موضوع دیدار هیات طالبان با مقامات جمهوری اسلامی از منظرهای مختلفی قابل بررسی است. شاید ریشه اصلی این مساله به روابط بین طالبان و آمریکا برگردد.

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
پشت صحنه یک «دعوت نحس»

گزارش جام‌جم از تولید جدیدترین سریال ماورائی تلویزیون که بعد از مدت‌ها قرار است روی آنتن برود

پشت صحنه یک «دعوت نحس»

راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر