jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۸۷۰۹۰ ۲۳ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۷:۵۶

کمال تبریزی کارگردان و محمدعلی حسین‌نژاد تهیه‌کننده فیلم «طعم شیرین خیال» در برنامه امشب 23 فرودین «طبیعت 360 درجه» از سینمای دوستدار محیط زیست می گویند.

کمال تبریزی میهمان برنامه «طبیعت 360 درجه» می‌شود

کمال تبریزی، کارگردان و محمد علی حسین نژاد تهیه کننده فیلم تقدیر شده «طعم شیرین خیال» امشب میهمان برنامه «طبیعت 360 درجه» می شوند.

پرهام دیباج در این برنامه پس از پخش بخش های کوتاهی از تازه ترین اثر سینمایی کمال تبریزی درباره مضمون محیط زیستی «طعم شیرین خیال» و دغدغه های محیط زیستی این کارگردان گفتگو می کند.

در برنامه امشب « طبیعت 360 درجه» با حضور کمال تبریزی و محمد علی حسین نژاد موضوعاتی مثل سینمای دوستدار محیط زیست و تاثیر هنر هفتم بر تبیین مفاهمی زیست محیطی به بحث گذاشته می شود.

پخش گزارشی از پارک ملی کرخه خوزستان و معرفی جاذبه های طبیعی و اکوتوریستی این منطقه از دیگر بخش های برنامه امشب «طبیعت 360 درجه» خواهد بود.

«طبیعت 360 درجه» با تهیه کنندگی و اجرای پرهام دیباج کاری از گروه اجتماعی شبکه دو است که یکشنبه هر هفته 18و 55 دقیقه روی آنتن می رود. (روابط عمومی رسانه ملی)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر