jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۸۴۰۱۱ ۱۵ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۳:۴۳

به دلیل درخواست‌های مکرر بینندگان

۶ قسمت نخست «آسمان من» بازپخش می‌شود

به دلیل درخواست‌های مکرر بینندگان، 6 قسمت نخست سریال «آسمان من» مجددا طی این هفته به صورت روزانه از شبکه افق پخش می‌شود.

۶ قسمت نخست «آسمان من» بازپخش می‌شود

سریال تلویزیونی «آسمان من» محصولی از سازمان هنری ـ رسانه‌ای اوج و به کارگردانی محمدرضا آهنج است که پخش آن نوروز امسال از شبکه افق آغاز شد.

۶ قسمت از این سریال طی تعطیلات عید امسال از شبکه افق به نمایش درآمد که با استقبال گسترده مخاطبان روبه رو شد؛ موضوع اصلی سریال «آسمان من» امنیت پرواز است که در 26 قسمت ساخته شده و طی آن به دیگر موضوعات همچون دفاع مقدس نیز پرداخته می‌شود.

درخواست‌های مکرر بینندگان سبب شد بازپخش 6 قسمت نخست این سریال در کنداکتور شبکه افق قرار گیرد.

به این ترتیب قسمت‌های یک تا ۶ «آسمان من» طی هفته جاری هر روز ساعت 18:30 از شبکه افق پخش خواهد شد و علاقمندان می‌توانند تکرار آن را هم، ساعت 24 همان شب و روز بعد ساعت 9:30 و 13:30 مشاهده کنند.

قسمت‌های جدید این سریال از هفته آینده از شبکه افق پخش خواهد شد. (فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر