jamejamsara
سرا خواندنی ها کد خبر: ۷۸۳۲۲۱   ۱۰ فروردين ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۷

جام جم سرا- یک کارآگاه جنایی با بیان خاطره‌ای که در یکی از ماموریت‌های ضمن خدمتش رخ داده بود به تنبیه مرگبار داماد بی‌رحم توسط برادران همسرش اشاره کرد و گفت: این مرد همسرش را عریان کرده کنار سگ خانه می‌بست تا او را شکنجه دهد.

ماجرای تنبیه مرگبار داماد شکنجه‌گر توسط برادران


۱۲ بهمن ماه سال ۸۶ با اعلام مرکز فوریت‌های پلیس شهرستان داراب مبنی بر وقوع یک فقره قتل در حدود ٧ کیلومتری شمال ستاد فرماندهی، در حوزه کلانتری ١١ آبشیب بلافاصله اکیپی متشکل از رییس پلیس آگاهی و مأمورین بررسی صحنه جرم با تجهیزات کامل همراه با بازپرس و پزشکی قانونی به محل اعزام شدند.

جسد در حیاط خانه در نزدیکی در مشاهده شد که مشخص شد متعلق به شخصی به نام علیرضا ۳۰ ساله است و به صورت طاق باز افتاده بود که با بررسی از بدن مقتول و معاینه جسد، آثار ضرب و شتم با وسیله چوبی و کابل محرز شد به گونه‌ای که کمر مقتول کاملاً کبود شده بود و عوامل پزشکی قانونی حاضر در محل هم مرگ در اثر ضرب و شتم را تأیید کردند.

جسد متوفی حسب دستور بازپرس به سردخانه منتقل شد تا علت مرگ پس از انجام معاینات پزشکی نیز مشخص شود، و در همین راستا دستورات قضایی مبنی بر شناسایی قاتل یا قاتلین، علت و چگونگی قتل و انجام مراحل پزشکی قانونی و صدور جواز دفن صادر شد.

با شناسایی اولیای دمِ مقتول، مشخص شد مقتول با همسرش اختلاف خانوادگی داشته است و احتمال اینکه قتل توسط وی و یا با هماهنگی و همکاری وی به وقوع پیوسته باشد متصور است که به همین دلیل با هماهنگی قضایی همسر مقتول به نام بتول به پلیس آگاهی منتقل شد.

همسر مقتول در بازجویی‌ها در خصوص چگونگی قتل شوهرش اظهار بی‌اطلاعی کرد و اظهار داشت: دو ساعت قبل از قتل همسرش دو نفر موتورسوار با سر و صورت پوشیده، به درب خانه آن‌ها آمدند و به بهانه‌ای وی را در وسط خود نشانده و با خود بردند که پس از دو ساعت، من جسد همسرم را در حیاط خانه‌مان دیدم و با سرو صدای من، همسایه‌ها با خبر شدند.

با این گفته‌ها ظن مأموران به حرف‌های ضد و نقیض وی بیشتر شد و به همین دلیل با استفاده از فنون پلیسی وی را به صحبت واداشتند و در نتیجه، متهم لب به سخن گشود: شوهرم مخارج مرا نمی‌داد، حتی گاهی مرا عریان کرده در کنار سگ خانه می‌بست و کتک می‌زد. من هم از سر ناچاری موضوع را به برادر‌هایم گفتم و آن‌ها هم از سر تعصب ناموسی که داشتند تصمیم گرفتند او را تنبیه کنند و پاهای شوهرم را بستند و بردند و به قصد تنبیه کتک زدند و سپس او را نیم جان به خانه آوردند، من هم از ترس نتوانستم کاری برای نجاتش انجام دهم.

سر انجام با هماهنگی مقام قضایی پس از تعقیب در خصوص دستگیری ٣ برادران نامبرده به نام‌های «رسول»، «ابراهیم» و «علی» اقدام شد که پس از گذشت ۳ سال در ۲۷ خرداد ۸۹ دستگیر شدند و متهمین به ارتکاب قتل، با هم دستی یکدیگر، اقرار کردند و بازسازی صحنه با حضور بازپرس به عمل آمد. (باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید كلباسی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۰
خیر و شر هر عمل كز آدمی سر می زند . مزد آن كارش به زودی پشت در ، در می زند
۰
۰
حمید كلباسی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۰
هرچند مجازات خودسرانه مجرمین باعث هرج و مرج می شود و همه باید تابع قانون باشند اما خشونت كلامی و فیزیكی عواقب غیر منتظره ای دارد
۰
۰

یادداشت

بیشتر
ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

ابتکار عمل ایران و بن بست طرف‌ های غربی

با روی کار آمدن کابینه سیزدهم، نگاه این دولت نسبت به انجام مذاکرات متفاوت از گذشته بود. اگرچه پیگیری توافق هسته‌ ای، تصمیمی کلان بوده و هست اما چگونگی راهبرد مذاکرات به دولت‌ها بستگی دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها