jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۸۰۰۲۲   ۲۳ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۳:۰۰

سارق حرفه‌ای در جریان آخرین دزدی خود، تعادل موتورسیکلتش را از دست داد و از سوی عابران دستگیر شد.

سارق حرفه‌ای توسط مردم دستگیر شد

به گزارش جام‌جم، ظهر روز پنجم بهمن امسال، سارقان به مردی که در حال صحبت کردن با تلفن همراهش بود، نزدیک شده و در یک لحظه گوشی او را سرقت کردند. راکب موتورسیکلت پس از طی مسافتی نتوانست آن را کنترل کند و به ‌زمین افتاد.

مالباخته و عابران با مشاهده این صحنه به سوی سارقان رفته و یکی از آنها را دستگیر کردند. با اعلام موضوع به پلیس، ماموران کلانتری بهارستان خود را به محل مورد نظر رسانده و متهم را برای تحقیقات به کلانتری منتقل کردند.

شاکی که از ناحیه دست راست و پیشانی با ضربه قمه مجروح شده بود، در جریان تحقیقات گفت: در حال مکالمه با گوشی تلفن همراه بودم که ناگهان دو موتورسوار اقدام به قاپیدن گوشی تلفن همراهم کردند. به محض سرقت و چند متر جلوتر، موتورسیکلت از حالت تعادل خارج شد و سرنشینان آن به زمین خوردند. مردم به کمک من آمده و توانستیم یکی از آنها را دستگیر کنیم. سارقی که دستگیر شده است، قصد داشت با تهدید قمه از محل فرار کند و حتی مرا از ناحیه دست راست و پیشانی با چند ضربه مجروح کرد، اما با وجود این، مردم او را دستگیر کردند.

متهم به نام یونس بیست ساله که چاره‌ای جز اعتراف نداشت، به ده‌ها فقره کیف‌قاپی و موبایل‌قاپی در محدوده خیابان جمهوری، بهارستان و بازار تهران اعتراف کرد. در بررسی سوابق وی مشخص شد که او در اردیبهشت سال گذشته هنگام تردد با موتورسیکلت با یک عابر پیاده تصادف کرده و باعث فوت وی شده است.

تحقیقات از متهم در پایگاه هفتم پلیس آگاهی ادامه دارد و افرادی که به این شیوه از آنها سرقت شده برای طرح شکایت می‌توانند به پلیس آگاهی مراجعه کنند. تجسس‌های پلیسی برای دستگیری متهم فراری ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
امیر
Canada
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۳
خب اگر این كیف قاپ سال پیش با موتور یك نفرو كشته پس چطور تو خیابون راس راس راه میره.صد در صد با پول به دادگاه برگ برائت گرفته؟؟؟؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر