jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۷۸۰۵۴ ۱۷ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۶:۱۹

دفتر ریاست جمهوری و شهردار تهران جواب نامه‌ام را نداده‌اند

رضا داوود نژاد: روزی ۳۲ عدد قرص مصرف می‌کنم

۱

رضا داوود نژاد بازیگر سینمای ایران که مدت هاست از بیماری کبد رنج می برد گفت: دفتر ریاست جمهوری و شهرداری تهران تاکنون هیچ یک حتی این ارزش را به من نداند تا جواب نامه نگاری هایم را بدهند!

رضا داوود نژاد: روزی ۳۲ عدد قرص مصرف می‌کنم

بازیگر فیلم سینمایی «کلاس هنرپیشگی» افزود: هم اکنون ۴ ماه از زمان نامه نگاری اولیه من به دفتر رئیس جمهور و یک ماه از زمان نامه نگاری ام به شهردار تهران می گذرد و همچنان منتظر پاسخ آن ها هستم و نمی دانم که این انتظار تا چه زمانی باید ادامه داشته باشد!

وی ادامه داد: من برای یک عمل ۲-۳ ساعته به بیمارستان رفته بودم که این عمل ۹ ساعت به طول انجامید و به دلیل داشتن فشار خون بالا این امر باعث شد تا آسیب جدی به قلبم وارد شود و از همین رو پزشکان مرا برای ۵ ساعت دیگر به اتاق عمل بردند و از جایی که بیهوشی به شدت برای من ضرر دارد، این امر باعث سکته کبدی در من شد و بالاجبار مجددا پیوند کبد شدم.

داوود نژاد ضمن ابراز تشکر و قدردانی از تیم پزشکی که او را طی این مدت مساعدت و یاری کرده اند اظهار داشت: اگر تیم پزشکان نبودند قطعاً تا الآن من از دنیا رفته بودم. حمایت ها و یاری های تیم پزشکان بود که باعث شد من بتوانم به حیات خود ادامه دهم.

بازیگر فیلم سینمایی «مرهم» خاطرنشان کرد: هرچند که در دوره ریاست جواد شمقدری در سازمان سینمایی برای پیوند کبد به من کمک های مالی شد و در دوره جدید هم تنها مبلغ ۲۰ میلیون تومان توسط سازمان سینمایی جهت درمان بیماری به من اختصاص یافت، اما تمامی این کمک ها حتی یک پنجم هزینه های بیماری مرا تأمین نکرده است و من با هزینه شخصی مشغول مداوای خود هستم.

این بازیگر سینمای ایران در خاتمه افزود: من روزانه ۳۲ قرص مصرف می کنم که قیمت یکی از آن ها ۱۷۰ هزار تومان است و من نمی دانم که تا چه زمانی می توانم از پس چنین هزینه گزافی برای درمان بیماری ام برآیم. (سینماپرس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ف
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۳/۱۲/۱۷
مگه فقط شما بیماری؟كه این همه بهت دادن بازم میخوای؟؟؟؟؟مگه خون هنرمند رنگی تره پس مردم چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر