jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۷۷۲۲۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۹:۳۸

دومین جشنواره ملی هفته خرید اینترنتی و نخستین دوشنبه‌بازار اینترنتی کشور از 18 اسفند ماه با حضور کسب و کارهای اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی برگزار می‌شود.

اولین دوشنبه‌بازار اینترنتی برگزار می‌شود

به گزارش جام جم کلیک: این جشنواره به شکل کاملا مجازی در فضای اینترنت با شعار "خرید امن و آسوده با نماد اعتماد الکترونیکی" برگزار می‌شود و هدف آن گسترش و نهادینه‌سازی فرهنگ خرید اینترنتی و رونق کسب و کار امن در فضای مجازی است.


در این جشنواره برترین فروشگاه‌های اینترنتی از طریق نظر سنجی مردمی انتخاب و معرفی می‌شوند. استفاده از تخفیف‌های 20 تا 50 درصدی‌ از جمله مزایای این جشنواره است.


این برنامه توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی برگزار می‌شود و بانک کشاورزی یکی از حامیان برگزاری جشنواره است.

منبع: ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر