jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۷۷۲۲۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۹:۳۸

دومین جشنواره ملی هفته خرید اینترنتی و نخستین دوشنبه‌بازار اینترنتی کشور از 18 اسفند ماه با حضور کسب و کارهای اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی برگزار می‌شود.

اولین دوشنبه‌بازار اینترنتی برگزار می‌شود

به گزارش جام جم کلیک: این جشنواره به شکل کاملا مجازی در فضای اینترنت با شعار "خرید امن و آسوده با نماد اعتماد الکترونیکی" برگزار می‌شود و هدف آن گسترش و نهادینه‌سازی فرهنگ خرید اینترنتی و رونق کسب و کار امن در فضای مجازی است.


در این جشنواره برترین فروشگاه‌های اینترنتی از طریق نظر سنجی مردمی انتخاب و معرفی می‌شوند. استفاده از تخفیف‌های 20 تا 50 درصدی‌ از جمله مزایای این جشنواره است.


این برنامه توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی برگزار می‌شود و بانک کشاورزی یکی از حامیان برگزاری جشنواره است.

منبع: ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر