jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۷۷۷۲۲۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۹:۳۸

دومین جشنواره ملی هفته خرید اینترنتی و نخستین دوشنبه‌بازار اینترنتی کشور از 18 اسفند ماه با حضور کسب و کارهای اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی برگزار می‌شود.

اولین دوشنبه‌بازار اینترنتی برگزار می‌شود

به گزارش جام جم کلیک: این جشنواره به شکل کاملا مجازی در فضای اینترنت با شعار "خرید امن و آسوده با نماد اعتماد الکترونیکی" برگزار می‌شود و هدف آن گسترش و نهادینه‌سازی فرهنگ خرید اینترنتی و رونق کسب و کار امن در فضای مجازی است.


در این جشنواره برترین فروشگاه‌های اینترنتی از طریق نظر سنجی مردمی انتخاب و معرفی می‌شوند. استفاده از تخفیف‌های 20 تا 50 درصدی‌ از جمله مزایای این جشنواره است.


این برنامه توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی برگزار می‌شود و بانک کشاورزی یکی از حامیان برگزاری جشنواره است.

منبع: ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر