jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۷۷۶۴۲۹   ۱۲ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۱

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای:

بسته‌های نوروزی بازی‌های رایانه‌ای ایرانی

بسته‌های نوروزی بازی‌های رایانه‌ای ایرانی می‌تواند نظر نوجوانان و جوانان را نسبت به محصولات ایرانی معطوف کند و از این طریق دغدغه والدین نسبت به خطرات روحی، روانی و فرهنگی بازی‌های خارجی تا حدی برطرف شود.

بسته‌های نوروزی بازی‌های رایانه‌ای ایرانی

به گزارش جام جم کلیک و به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای: بازی های ایرانی در کشور 20میلیون کاربر دارد و این هنر- صنعت-رسانه یکی از محبوب‌ترین و پر کاربردترین ابزار جوانان است و تاثیر عمیقی برذهن، روان و تفکر مخاطب خود می‌گذارد به همین منظور بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای بسته‌های نوروزی را با هدف آشنایی خانواده‌ها و فرزندانشان با بازی‌های بومی، تهیه و توزیع کرده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، علاقه‌مندان در سراسر کشور برای تهیه بسته نوروزی می توانند به سایت گیمفا به نشانی gamefashop.com مراجعه و سفارش خود را ثبت کنند.

یادآور می شود 6 بازی منتخب بهترین بازی‌های ایرانی در بستهای زیبا و شکیل با عنوان عیدی آماده و با 50 درصد تخفیف در حال عرضه است.

بسته‌های نوروزی همراه با 10جایزه یک میلیون تومانی است و مخاطبان می‌توانند پس از تهیه بسته در قرعه کشی بزرگ جشنواره بازی های رایانه ای ایرانی شرکت کنند.

بسته‌های نوروزی می‌تواند نظر نوجوانان و جوانان را نسبت به محصولات ایرانی معطوف کند و از این طریق دغدغه والدین نسبت به خطرات روحی، روانی و فرهنگی بازی‌های خارجی تا حدی برطرف شود.

منبع: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر