jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۷۷۶۴۲۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۱

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای:

بسته‌های نوروزی بازی‌های رایانه‌ای ایرانی

بسته‌های نوروزی بازی‌های رایانه‌ای ایرانی می‌تواند نظر نوجوانان و جوانان را نسبت به محصولات ایرانی معطوف کند و از این طریق دغدغه والدین نسبت به خطرات روحی، روانی و فرهنگی بازی‌های خارجی تا حدی برطرف شود.

بسته‌های نوروزی بازی‌های رایانه‌ای ایرانی

به گزارش جام جم کلیک و به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای: بازی های ایرانی در کشور 20میلیون کاربر دارد و این هنر- صنعت-رسانه یکی از محبوب‌ترین و پر کاربردترین ابزار جوانان است و تاثیر عمیقی برذهن، روان و تفکر مخاطب خود می‌گذارد به همین منظور بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای بسته‌های نوروزی را با هدف آشنایی خانواده‌ها و فرزندانشان با بازی‌های بومی، تهیه و توزیع کرده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، علاقه‌مندان در سراسر کشور برای تهیه بسته نوروزی می توانند به سایت گیمفا به نشانی gamefashop.com مراجعه و سفارش خود را ثبت کنند.

یادآور می شود 6 بازی منتخب بهترین بازی‌های ایرانی در بستهای زیبا و شکیل با عنوان عیدی آماده و با 50 درصد تخفیف در حال عرضه است.

بسته‌های نوروزی همراه با 10جایزه یک میلیون تومانی است و مخاطبان می‌توانند پس از تهیه بسته در قرعه کشی بزرگ جشنواره بازی های رایانه ای ایرانی شرکت کنند.

بسته‌های نوروزی می‌تواند نظر نوجوانان و جوانان را نسبت به محصولات ایرانی معطوف کند و از این طریق دغدغه والدین نسبت به خطرات روحی، روانی و فرهنگی بازی‌های خارجی تا حدی برطرف شود.

منبع: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر