جام جم ورزشی: سرمربی تیم فوتبال بنیادکار ازبکستان، پرسپولیس را تیمی قوی در حمله و دفاع و برخوردار از بازیکنانی با کیفیت و 90 دقیقه‌ای دانست و تاکید کرد، در حین بازی تصمیم می‌گیرد که تیمش تهاجمی بازی کند یا دفاعی.
کد خبر: ۷۷۶۱۳۸
سرمربی بنیادکار: پرسپولیس قدرت زیادی دارد

کنفرانس خبری مربیان دو تیم بینادکار و پرسپولیس از ظهر امروز در ورزشگاه اختصاصی بنیادکار آغاز شد و ابتدا سرگئی لوشان سرمربی تیم بنیادکار به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. وی در ابتدا گفت: بازی سختی پیش رو داریم چون پرسپولیس تیمی قوی است و ما تاکنون تیمی با این قدرت بازی نداشته‌ایم. آنها بازیکنان با تجربه‌ای دارند و تیم خوبی هستند که پاسکاری‌های زیادی می‌کنند. از فرصت‌ها در بازی قبلی خوب استفاده کردند تا به گل برسند. ما منتظر یک بازی سخت خواهیم بود.

سرمربی تیم بنیادکار در ادامه گفت: سعی می‌کنیم بازی را ببریم ولی روی پرسپولیس مطالعه داشته‌ایم و آنها در همه پست‌ها بازیکنانی قوی دارند. در حمله قوی هستند و بازیکنان با کیفیتی دارند و کمتر پیش آمده با چنین تیمی بازی کنیم. این تیم کار دفاعی را خوب انجام می‌دهد. دفاع خوبی دارد و از نظر بدنی هم قوی هستند و هر بازیکن آنها بدون تعویض، قدرت 90 دقیقه بازی پرفشار را دارد و من می‌دانم فردا بازی سختی خواهیم داشت.

خبرنگاری درباره رشیداف ستاره تیم بنیادکار سوال کرد و پرسید، بدون رشیداف تیم شما چطور خواهد بود؟ آیا تیم شما به این بازیکن متکی است؟ سرگئی لوشان هم در پاسخ گفت: رشیداف بازیکن خوب و مفیدی است اما تنها بازیکن تیم ما نیست. ما تیم هستیم و تیم مهم است که کارها و اهداف را چگونه در زمین انجام دهد. رشیداف هم می‌تواند کمک خوبی به تیم بکند.

خبرنگاری درباره بازی قبلی بنیادکار در لیگ قهرمانان آسیا سوال کرد که سرمربی تیم بنیادکار در پاسخ گفت: ما در ریاض با النصر مساوی کردیم اما از موقعیت‌ها استفاده نکردیم ولی باید در بازی با پرسپولیس از فرصت‌ها به خوبی استفاده کنیم و من با توجه به شناختی که از پرسپولیس دارم، در جریان بازی تصمیم می‌گیرم، تهاجمی بازی کنیم یا دفاعی. برنامه‌هایی مد نظر دارم اما در جریان بازی ممکن است تصمیمات ما تغییر کند.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، سرمربی تیم فوتبال بنیاد کار در پایان کنفرانس خبری درباره اینکه پیروز می‌شوید یا خیر، گفت: ما تلاش خودمان را می‌کنیم تا از امتیاز بازی در خانه استفاده کنیم و نتیجه مطلوب بگیریم. ما نقشه‌هایی داریم که راجع به آن فعلا حرف نمی‌زنیم و در مجموع تلاش می‌کنیم برای کسب یک نتیجه خوب.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها