jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۶۰۱۸   ۱۱ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۷

جام جم ورزشی: هفته بیست و سوم بوندس‌لیگا با مصاف ولفسبورگ مقابل برمن ادامه یافت.

جدی ترین رقیب بایرن مونیخ حریفش را پنج تایی کرد

به گزارش جام جم ورزشی ، ولفسبورگ که برای این دیدار به شهر برمن صفر کرده بود در حضور 40126 نفر هوادار تیم وردربرمن در یک بازی پر گل با نتیجه 5 بر 3 بر میزبان غلبه کرد تا همچنان به تعقیب بایرن در صدر جدول ادامه دهد. کیوین ده بروین بازیکن بلژیکی ولفسبورگ 3 پاس گل برای همبازی‌های خود ارسال کرد. در جدول بوندس‌لیگا، بایرن‌مونیخ با 58 امتیاز و اختلاف 8 امتیازی نسبت به ولفسبورگ در صدر قرار دارد.

گلادباخ نیز مقابل بدربورن در ورزشگاه بورسیا پارک و در حضور 53152 نفر تماشاگر ادامه یافت. این دیدار که در ورزشگاه خانگی گلادباخ برگزار شد با نتیجه 2 بر صفر به سود میزبان خاتمه یافت. برای گلادباخ جانسون در دقیقه 18 و هرمان در دقیقه 81 گلزنی کردند. در جدول بوندس‌لیگا، گلادباخ با 43 امتیاز در مکان سوم جدول قرار دارد و بدربورن با 23 امتیاز از بیست و سه بازی در جایگاه شانزدهم دیده می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها