jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۷۷۵۶۴۳ ۱۱ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۰:۰۰

عوامل تولید «کلاه قرمزی» وارد چهارمین هفته تمرین این سریال شدند.

تمرین‌های «کلاه قرمزی» وارد هفته چهارم شد

امیر سلطان‌احمدی عروسک‌گردان شخصیت پسرعمه‌زا در مجموعه «کلاه قرمزی» گفت: این روزها مشغول تمرین «کلاه قرمزی ۹۴» هستیم و همه چیز خوب پیش می‌رود. اکنون در هفته چهارمی به سر می‌بریم که مشغول فعالیت هستیم و همچنان جلو می‌رویم.

وی درباره زمان آغاز ضبط نیز اظهار کرد: طبق معمول صحبتی از اینکه تاریخ ضبط چه زمانی خواهد بود به میان نیامده و همه چیز بسته به این است که چه زمانی با تلویزیون به توافق برسیم. ما از ۲۰ روز تا ۴۰ روز هم تمرین داشتیم که ۴۰ روز آن مربوط به نوروز سال ۹۰ بود. تمرین‌های برنامه نوروز ۹۴ نیز مشخص نیست تا کی ادامه دارد و چه زمانی وارد ضبط می‌شویم.

به گزارش مهر، سه‌شنبه ۵ اسفند خبر رسید عروسک‌گردان‌ها و صداپیشه‌های «کلاه قرمزی» مشغول تمرین نهایی هستند و به زودی ضبط این مجموعه تلویزیونی آغاز می‌شود.

سری جدید مجموعه «کلاه قرمزی» در ۲۲ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای برای پخش در نوروز و اعیاد سال ۹۴ تولید می‌شود و پخش آن از ششم فروردین و پس از پایان ایام فاطمیه خواهد بود. (خبرگزاری مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر