jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۳۷۰۸   ۰۵ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۲:۱۰

جام جم ورزشی: از ساعت 23:15 امروز دو تیم منچسترسیتی و بارسلونا در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر می روند.

رجز خوانی در آستانه یک دیدار بسیار حساس

به گزارش جام جم ورزشی ، ویسنت کمپانی کاپیتان بلژیکی منچسترسیتی در آستانه این دیدار بسیار مهم برای بارسلونا حسابی رجز خوانی می کند. او در اینباره گفت: مصاف با استوک سیتی در لیگ برتر انگلیس خیلی سخت تر از دیدار با بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپاست.

کمپانی هر چند منچسترسیتی را برنده دیدار با بارسلونا می داند و آن را تیمی ضعیف تر از استوک سیتی قلمداد می کند اما باز هم سعی می کند از بارسلونا تعریف و تمجید کند: «بارسلونا بازیکنان خوب و بزرگی دارند که هر کدام تمام کننده های قابل توجهی هستند. جادوی این بازیکنان خیلی خطرناک است اما تیمی که برای بردن انگیزه بیشتری دارد فقط منچسترسیتی است.»

اما سرخیو آگوئرو مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی نیز برای بارسلونا رجزخوانی می کند. آگوئرو که امشب مقابل لیونل مسی دوست صمیمی اش قرار می گیرد گفت:« بارسلونا تیم بزرگی است اما مسلم است که آنها در اتحاد حرف های زیادی برای گفتن ندارند. خیلی خوشحالم که امشب مقابل لئو (مسی) قرار می گیرم اما باید به این دوستم بگویم که امشب قطعا بازنده است.»

شایان ذکر است تیم منچسترسیتی فصل گذشته در همین مرحله از لیگ قهرمانان اروپا با بارسلونا بازی داشت که با قبول شکست مقابل این تیم از گردونه رقابت ها کنار رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر