jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۷۱۷۰۵   ۲۸ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۸:۰۱

ظهر امروز سقوط بالابر در ساختمانی در قائمیه اصفهان جان ۸ نفر را گرفت و یک نفر را نیز راهی بیمارستان کرد.

سقوط بالابر جان ۸ نفر را گرفت

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان، سقوط یک بالابر در ساختمان در حال احداث موجب کشته و زخمی شدن ۹ نفرگردید.

مدیر روابط عمومی سازمان در این باره اظهار داشت: در ساعت ۱۱ و ۵۱ دقیقه از طریق سامانه ۱۲۵ گزارش سقوط یک بالابر به سازمان اطلاع رسانی شد که بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره ۱۱ و ۲ نفر از افسران کشیک سازمان به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد : متاسفانه در این حادثه ۸ نفر از ۹ سرنشین بالابر جان باختند و تنها بازمانده این سانحه راهی بیمارستان الزهرای (س) اصفهان شد.

عنایت ضمن بیان این نکته که علت این حادثه تحت بررسی است، بیان داشت: رعایت اصول ایمنی در زمان استفاده از بالابرها به دلیل شرایط خاصشان بسیار حائز اهمیت است و ضروریست بالابرهایی که از آن برای جابجایی انسان استفاده می​شود مجهز به سیستم ایمنی و پاراشوت باشند تا در مواقع خاص عمل کرده و از بروز حوادث ناگوار جلوگیری شود. (مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر