jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۷۱۵۸۱   ۲۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۶:۱۰

جام جم ورزشی: بایرن مونیخ با دروازه بان فوق العاده و مدافعان مستحکمی که در اختیار دارد سلطان کلین شیت فوتبال اروپاست.

بایرن مونیخ، سلطان کلین شیت در اروپا

به گزارش جام جم ورزشی ، هر چند بایرن مونیخ سال 2015 میلادی را با یک شکست آغاز کرد اما همچنان در صدر تیم هایی در اروپا قرار دارد که کمتر گل می خورند. آنها در 14 مسابقه خود در طول این فصل هیچ گلی نخورده اند.

در مقام دوم سلاطین کلین شیت فوتبال اروپا بارسلونای اسپانیا قرار دارد، تیمی که تا این هفته از لالیگا 13 مسابقه بدون گل خورده پشت سر گذاشته است. یوونتوس ایتالیا و سن اتین نیز در رده سوم قرار دارند، این تیم ها نیز 13 مسابقه گل نخورده اند. موناکو، چلسی ، لیون ، رم و ساوتهمپتون در رتبه های بعدی قرار دارند. به غیر از موناکو که 12 بازی بدون گل خورده ثبت کرده بقیه تیم ها 11 بازی بدون گل خورده در کارنامه خود دارند. پاری سن ژرمن ، ویا رئال و مون پلیه در مکان های بعدی جای گرفته اند.

بر اساس گزارش سایت گل تیم های همانند الچه ، اینتراخت فرانکفورت، کوئینز رنجرز پارک و در نهایت کان تیم هایی هستند که در میان تیم های حاضر در باشگاه اروپایی کمترین میزان کلین شیت را ثبت کرده اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها