jamejamsima
سیما گفتگو محور کد خبر: ۷۷۱۳۵۴ ۲۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۹:۱۲

تولید «کلاه قرمزی۹۴» در سکوت آغاز شد

برنده سیمرغ فیلم فجر در کلاه قرمزی 94

در حالی که به مانند روال چند سال اخیر همچنان گروه تولید سریال "کلاه قرمزی" در انتشار خبر آغاز ضبط اثر سکوت کرده‌اند اما یکی از عوامل درگیر کار خبر از آغاز ضبط سری جدید این مجموعه داد.

برنده سیمرغ فیلم فجر در کلاه قرمزی 94

*خبری را رسانه‌ای نکنید؛ لطفا!

این عضو گروه "کلاه قرمزی" که از رسانه‌اش شدن نامش پرهیز داشت گفت: چند هفته‌ای می شود که تولید یک سری 15 قسمتی از این سریال آغاز شده است و به اعضای گروه هم تاکید شده است که در این باره خبری را رسانه ای نکنند.

وی ادامه داد: دلیل این پرهیز از رسانه ای کردن به قول و قراری بازمیگردد که تهیه کننده این سری با مدیران تلویزیون گذاشته است. او منطبق با بالا رفتن هزینه های تولید در سال جدید یک برآورد مالی جدید را برای تولید به آنها پیشنهاد داده و شرط کرده که در صورت قبول این برآورد سریال را در اختیار تلویزیون قرار خواهد داد.

*رقم بالاست شاید...

این عضو افزود: البته که توافقات ابتدایی میان تهیه کننده و معاونت سیما برای تولید کار حاصل شده اما مدیران زیرمجموعه نکاتی را درباره بالا بودن رقم پیشنهادی مطرح کرده اند. تهیه کننده هم صراحتا تاکید کرده که اگر با رقم وی توافق نکنند مجموعه را به شبکه خانگی می دهد.

وی خاطرنشان ساخت: با این حساب تولید "کلاه قرمزی94" که چند مهمان سینمایی ویژه و از جمله یکی از برندگان سیمرغ فجر را دارد ادامه خواهد داشت و به زودی درباره پخش یا عدم پخش از تلویزیون تصمیم گیری می شود. (خبرگزاری نسیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر