jamejamclick
کلیک امنیت کد خبر: ۷۶۹۰۶۷   ۲۰ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۸:۳۸

هکرها با سوءاستفاده از یک آسیب‌پذیری ویژه در نرم افزار فلش تلاش دارند تا رایانه‌ها را به بدافزاری خطرناک موسوم به BEDEP آلوده کنند.

طراحی بدافزار خاص برای سوءاستفاده از ضعف فلش

به گزارش جام جم کلیک: یافته‌های مؤسسه امنیتی ترندمیکرو نشان می‌دهد که هکرها کمتر از یک هفته پس از عرضه بدافزاری برای نفوذ به برنامه چندرسانه‌ای فلش مجددا حفره‌ای را برای سوءاستفاده از این نرم افزار پرطرفدار یافته‌اند.

آسیب‌پذیری تازه فلش که دوم فوریه شناسایی شده هنوز برطرف نشده و کارشناسان در مورد سوءاستفاده از آن از طریق حملات مکرر هشدار می‌دهند.

به نظر می‌رسد هکرها پس از نصب بدافزار BEDEP بر روی رایانه کاربران تلاش می‌کنند سیستم آلوده شده را به یک شبکه بوت‌نت مخرب پیوند بزنند.

از این شبکه برای سرقت اطلاعات، انتشار آگهی‌های ناخواسته، بارگذاری بدافزارهای دیگر و دیگر سوءاستفاده‌ها بهره گرفته می‌شود.

پیش از این در ماه ژانویه هم آسیب‌پذیری مشابهی در برنامه فلش شناسایی شده بود.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر