jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۸۵۲۵   ۲۰ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۶:۴۱

جام جم ورزشی: جرارد پیکه مدافع بارسلونا چند روز پیش دوباره پدر شد و دومین فرزند وی هم مانند اولی پسر بود.

رونمایی از پسر دوم جرارد پیکه +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، پسر دوم پیکه ساشا نام گرفته است. پیکه پس از اینکه دومین فرزندش را در آغوش گرفت اظهار داشت حالا مسئولیت هایش بسیار سنگین تر از چیزی که قبلا بوده شده است. اکنون هم باید به فوتبالش برسد و هم به همسر و دو پسرش میلان و ساشا.

جرارد در این رابطه گفت:" می خواهم بهترین پدر برای ساشا و میلان باشم. گاهی اوقات با خودم فکر می کنم و به این نتیجه می رسم در حق میلان گاهی کوتاهی کرده ام و اکنون به آن اعتراف می کنم. البته من کار سختی در فوتبال دارم و شاید همه بتوانند من را درک کنند. اما با خودم تصمیم گرفته ام وقت خیلی بیشتری را به خانواده و پسرانم اختصاص بدهم. نمی خواهم آنها در خلا بزرگ شوند. میلان و ساشا باید مرد بار بیایند."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر